E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaPiyasaÜcretsiz ‘Trader Eğitim Webinarları’nda 3. ders başlıyor---

Ücretsiz ‘Trader Eğitim Webinarları’nda 3. ders başlıyor

Ücretsiz ‘Trader Eğitim Webinarları’nda 3. ders başlıyor
25 Haziran 2019 - 11:50 www.borsagundem.com

Borsagundem.com sponsorluğunda, Grafiknediyor.com organizasyonunda, usta stratejist Serdar Uluca’nın eğitmenliğindeki 3. webinar eğitiminin tarihi 27 Haziran. Konu, Pivot Points&Atr, Temel Trading Stratejileri…

BORSAGUNDEM.COM

Dünyanın yeni küresel gücü olma yolunda emin adımlarla yürüyen Türkiye’nin yarınları adına finansal okuryazarlığı ülke çapında yayma girişiminin baş aktörü Borsagundem.com’un sponsorluğunda başlayan eğitim fırtınasında yeni bir atak daha…

Yatırımcılara vizyon kazandıran teknik analizlerin önemli adresi Grafiknediyor.com işbirliği ile yürütülen ‘trader eğitim webinarları”nın üçüncüsü iki gün sonra geliyor.

Borsagundem.com okurları için ‘ücretsiz’ olan ve büyük bir ilgi gören ilk iki ders Bollinger Bandları ve Mum Formasyonları’nın ardından çarpıcı konudaki eğitim için geri sayım başladı.

Sermaye Piyasalarına bilinçli yatırımcı kazandırma hedefiyle çıkılan yolda, sektörün usta ve ünlü ismi, Borsagundem.com yazarı Serdar Uluca’nın heyecanla beklenen 3. dersinin başlığı Pivot Points&Atr, Temel Trading Stratejileri…

Stratejist Serdar Uluca ile yatırımcılar, borsacı adayları, 27 Haziran akşamı Grafiknediyor.com’un organizasyonunda yürütülen internetten eğitim zincirinin üçüncü halkası “Pivot Points&Atr, Temel Trading Stratejileri” dersinde buluşacak.

Ders, iki günlük kayıt süresi sonunda 27 Haziran Perşembe günü saat 20.00-21.00 arasında gerçekleştirilecek. 60 dakikalık eğitim,”Pivot Points Nedir? Nasıl Hesaplanır? Nasıl Kullanılır? Atr Nedir? Nasıl Kullanılır? Pivot&Atr Trading Stratejisi ve Uygulamalı Örnekler” başlıkları altında işlenecek. Uluca’nın derin tecrübesiyle aktaracağı özel bilgiler ve soru cevaplarla katılımcıların kafalarında soru işareti kalmayacak.

Bu önemli dersi kaçırmak istemiyorsanız…

Ücretsiz eğitime katılmak için aşağıdaki linki tıklayın…

Özel not: Webinar katılımcısı Borsagundem.com okuyucuları özel bir aylık Grafiknediyor.com Gold Üyeliğe ücretsiz olarak kavuşacak.

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)