E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemÜç ilde bazı taşınmazlar afetzedeler için kamulaştırılacak---

Üç ilde bazı taşınmazlar afetzedeler için kamulaştırılacak

Üç ilde bazı taşınmazlar afetzedeler için kamulaştırılacak
12 Kasım 2021 - 03:32 www.borsagundem.com

Elazığ, Erzurum ve Rize'de bazı taşınmazlar, hak sahibi afetzedelerin kalıcı barınma ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla acele kamulaştırılacak

Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararı'nda, üç ildeki bazı taşınmazların Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) Başkanlığı tarafından acele kamulaştırılmasına karar verildi.

Buna göre, Elazığ'ın merkez Yalındamlar ve Sivrice ilçesi Uslu köyleri, Erzurum'un Çat ilçesi Muratçayırı ve Tuzluca mahalleleri ile Rize'nin Çayeli ilçesi Kaptanpaşa köyündeki bazı taşınmazlar, meydana gelen ve genel hayata etkili kabul edilen afetler nedeniyle hak sahibi olan afetzedelerin kalıcı barınma ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla acele kamulaştırılacak.

Bakan Kurum: Kanal İstanbul Türkiye'nin en çevreci şehircilik projesidir

 

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (1)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • Erol g.12 Kasım 2021 08:07

    İZMIRDE MEMUR EMEKLILERİNİN MAASINA GÖRE KIRALIK KONUT BULUNAMIYOR SATILIK KONUTLAR BELEDIYELERCE SATIN ALINIP VEYA KAMULAŞTIRILIP DÜŞÜK GELIRLİ EMEKLİLERE KİRAYA VERİLMELİDİR TOKI KONUTLARI DA SATILMAYIP KİRAYA VERİLMELİDİR