E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaEmtia ve Döviz PiyasalarıUBS: Altında geri çekilmeler alım fırsatı---

UBS: Altında geri çekilmeler alım fırsatı

UBS: Altında geri çekilmeler alım fırsatı
08 Ekim 2019 - 11:13 www.borsagundem.com

UBS Servet Yönetimi emtia, tahvil ve döviz birimi yöneticisi Schnider, altındaki geri çekilmelerin alım fırsatı olduğunu belirtti

UBS Küresel Servet Yönetimi'nde emtia, tahvil ve Döviz birimi yönetici Dominic Schnider, altın ile ilgili değerlendirmede bulundu.

Bloomberg Television'da Bloomberg Markets: Asia programına katılan Schnider, altının son dönemdeki yükselişine ilişkin “Bence rallinin zirvesine ulaşmadık. Özellikle vadeli kontratlar kısmında spekülatif pozisyonlar çarpıcı bir şekilde arttı. Bu bir çok yatırımcının halihazırda pozisyonlandığını gösteriyor.” dedi.

“Bence altında bu noktadan herhangi bir çekilme alım fırsatı.” diyen Schnider, bankanın yıl sonu hedefinin 2019 için 1,550 dolar, 2020 yılı için ise 1,650 dolar seviyesinde bulunduğunu belirtti.

Schnider, sözlerini “Evet, altın kısa vadede bariz bir şekilde ticaret görüşmelerinden yön buluyor. Bizim beklentimiz büyük bir anlaşma çıkmayacağı ve vergilerin bir kısmının yine de artacağı yönünde.” dedi.

Schinder'e göre Fed, 2020 yılında birkaç kez faiz indirimine gidecek ve reel faizler negatif bölgeye geçecek.

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)