E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaPiyasaTürkiye ve ABD hisseleri artık aynı platformda: PhillipMobil G---

Türkiye ve ABD hisseleri artık aynı platformda: PhillipMobil G

Türkiye ve ABD hisseleri artık aynı platformda: PhillipMobil G
14 Mayıs 2021 - 14:10 www.borsagundem.com

Phillip Capital, alt limit şartı olmadan yatırımcılarına yurtdışı hisse hesabı açıyor. Böylece yatırımcılar küçük birikimleriyle de ABD hisse senetlerine yatırım yapabiliyor.

PhillipCapital, Türkiye ve ABD hisse senetlerini aynı platformda işlem yapmasını sağlayan PhillipMobil G Platformu'nu yatırımcıların hizmetine sundu.

Bugüne kadar Türkiye ve ABD hisseleri farklı platformlarda işlem gördüğünden yatırıcımlar işlem yaparken platformlar arasında geçiş yapmak zorundaydı. Bu ise hem zaman kaybına hem de tüm portföyün tek bir platformda izlenememesine neden oluyordu.

15 ülkede milyonlarca yatırımcıya hizmet veren PhillipCapital, 45 yıllık deneyimi ve uluslararası bilgi birikimi sayesinde, tamamını Türkçe olarak hazırladığı işlem platformu ile yatırımcıların ABD hisse senetlerinde kolaylıkla alım satım yapabilmesini sağladı. 

PhillipCapital, alt limit şartı olmadan yatırımcılarına yurtdışı hisse hesabı açıyor. Böylece yatırımcılar küçük birikimleriyle de ABD hisse senetlerine yatırım yapabiliyor. PhillipCapital ayrıca hesap açan yatırımcılarına ABD Hisse senetlerinin anlık fiyat bilgilerini de ücretsiz olarak sunuyor.

PhillipCapital, yurtdışı hisse senedi işlemlerine uyguladığı komisyon oranları da son derece cazip. 10.000$'a kadar olan işlemlerde sabit 8$, 10.000$’ın üzerindeki işlemlerde ise onbinde 8 komisyon alınıyor.

Yasal açıdan, SPK dan gerekli izinleri alan aracı kurum, yurtdışı borsada yetkili bir aracı kurum ile anlaşarak bu hizmeti yatırımcılarına sunabiliyor.  PhillipCapital, bu konuda SPK’dan almış olduğu izin ile yurtdışındaki kendi grup şirketleri ile işbirliği yaparak, ABD borsalarında işlem yapılmasını sağlıyor.

Günümüzde yatırımcılar, teknolojinin sunduğu fırsatlardan faydalanarak yatırımlarını uluslararası piyasalarda değerlendirebiliyor. Bugün artık pekçok yatırımcının portföyünde, ABD’nin yüksek teknoloji şirketleri veya Kovid-19 aşısı geliştirmeye çalışan şirketlerinin hisse senetleri bulunuyor.

PhillipMobil G’nin avantajlı dünyasına PhillipCapital’de hesap açarak girebilirsiniz.

ABD’nin de içinde bulunduğu 15 ülkede 1 milyon 250 bin yatırımcıya hizmet veren bir dünya devinin uluslararası piyasa deneyiminden faydalanmak ve konuya ilişkin bilgi almak için ;

0212-982 25 00 ve 0212-296 84 84

info@phillipcapital.com.tr

futures@phillipcapital.com.tr

DÜNYA DEVİ PHILLIPCAPITAL'DE HESAP AÇMAK İÇİN TIKLAYIN

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (3)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • Alpaslan14 Mayıs 2021 14:57

    Tabiki bayram gunu.bu katliamdan..uzgunuz..yanliz halkimiz..turk medya sektorunun.yuzde 80 yahudi sermayesi. oldugunu..bilmeli..elbetteki.halklar suclu olamaz ama yonetimlerede tazyik etmeliler..cok Benin.. askerim..ingilizler beraber olur.. Yemen.. arabistan..irak..topraklarinda..sehit oldu..onlar musluman degilmiydi..ilahi kader..tecellimi ediyor.elbette haller suclu degil..ama Arab halklarini..baslarini onlerine agip.. dusunmenin zamanini geldi ve gectigini anlamali..Kim in dust mining dusman oldugu anlamalilar..yazik..uzuluyorum..kin tutmuyorum..cocugun..milliyet olamaz..cocuktan asker olamaz.butun cocuklar.masumdur.

  • Okn14 Mayıs 2021 14:54

    Arkadaslar, yurtdışından hisse alımlarında ayrıca turkiyeye vergi ödemesi varmı yoksa otomatik kendi borsamızdaki gibi kesiliyormu bu konuda bilgisi olan varmı yada konu ile ilgili link paylaşabilirmi teşekkürler.

  • Yorum14 Mayıs 2021 14:45

    Abd en büyük terör devletidir isim verirsek daha net oluruz fransa ve İsraile öyle yavru terör devletleridir Fransa en son karabağ savaşında azerbeycan toprağından atılan ermenilerin desteklemiş savaş bittiği halde azerbeycan kınayan azerbeycan suçlayan kınayan bir yasayı kabul etmişti işte demokrasi deyince insan hakları ikiyüzlüler bugünlerde daha net görüyoruz abd menfatleriyle demokrasi örtüşmediği an demokrasi rafa kalkar