E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaPiyasaTürkiye ve ABD hisseleri artık aynı platformda: PhillipMobil G---

Türkiye ve ABD hisseleri artık aynı platformda: PhillipMobil G

Türkiye ve ABD hisseleri artık aynı platformda: PhillipMobil G
02 Nisan 2021 - 09:30 www.borsagundem.com

PhillipCapital, alt limit şartı olmadan yatırımcılarına yurtdışı hisse hesabı açıyor. Böylece yatırımcılar küçük birikimleriyle de ABD hisse senetlerine yatırım yapabiliyor.

PhillipCapital, Türkiye ve ABD hisse senetlerini aynı platformda işlem yapmasını sağlayan PhillipMobil G platformunu yatırımcıların hizmetine sundu.

Bugüne kadar Türkiye ve ABD hisseleri farklı platformlarda işlem gördüğünden yatırıcımlar işlem yaparken platformlar arasında geçiş yapmak zorundaydı. Bu ise hem zaman kaybına hem de tüm portföyün tek bir platformda izlenememesine neden oluyordu.

15 ülkede milyonlarca yatırımcıya hizmet veren PhillipCapital, 45 yıllık deneyimi ve uluslararası bilgi birikimi sayesinde, tamamını Türkçe olarak hazırladığı işlem platformu ile yatırımcıların ABD hisse senetlerinde kolaylıkla alım satım yapabilmesini sağladı. 

PhillipCapital, alt limit şartı olmadan yatırımcılarına yurtdışı hisse hesabı açıyor. Böylece yatırımcılar küçük birikimleriyle de ABD hisse senetlerine yatırım yapabiliyor. PhillipCapital ayrıca hesap açan yatırımcılarına ABD Hisse senetlerinin anlık fiyat bilgilerini de ücretsiz olarak sunuyor.

PhillipCapital, yurtdışı hisse senedi işlemlerine uyguladığı komisyon oranları da son derece cazip. 10.000$'a kadar olan işlemlerde sabit 8$, 10.000$’ın üzerindeki işlemlerde ise onbinde 8 komisyon alınıyor.

Yasal açıdan, SPK dan gerekli izinleri alan aracı kurum, yurtdışı borsada yetkili bir aracı kurum ile anlaşarak bu hizmeti yatırımcılarına sunabiliyor.  PhillipCapital, bu konuda SPK’dan almış olduğu izin ile yurtdışındaki kendi grup şirketleri ile işbirliği yaparak, ABD borsalarında işlem yapılmasını sağlıyor.

Günümüzde yatırımcılar, teknolojinin sunduğu fırsatlardan faydalanarak yatırımlarını uluslararası piyasalarda değerlendirebiliyor. Bugün artık pekçok yatırımcının portföyünde, ABD’nin yüksek teknoloji şirketleri veya Kovid-19 aşısı geliştirmeye çalışan şirketlerinin hisse senetleri bulunuyor.

PhillipMobil G’nin avantajlı dünyasına PhillipCapital’de hesap açarak girebilirsiniz.

ABD’nin de içinde bulunduğu 15 ülkede 1 milyon 250 bin yatırımcıya hizmet veren bir dünya devinin uluslararası piyasa deneyiminden faydalanmak ve konuya ilişkin bilgi almak için ;

0212-982 25 00 ve 0212-296 84 84

info@phillipcapital.com.tr

futures@phillipcapital.com.tr

DÜNYA DEVİ PHILLIPCAPITAL'DE HESAP AÇMAK İÇİN TIKLAYIN

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (8)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
 • z kuşak20 Mart 2021 10:30

  ben komisyonsuz işlem yapabiliyorum. yorumlar yasaklanacağı için yazamıyorum. araştırın. 1 global ucretsiz banka hesbaı açıyorsun. 2 aracı ucuz komisyon ile hisse alacka platforma aktarıyorsun. bunu yapamıyorsan, bazı cin firmaları ile hisse senedi alabiliyorsun. hemde 2bin usd lik senedin atıyorum 50usd sini alıyorsun. araştırın .

 • kimo10 Haziran 2021 01:28

  Konuyu biraz daha açık yazsan mutlu edersin :( 

 • NAZLI19 Şubat 2021 15:06

  YURT DISI PYASALADA KOKLU AMERIKAN ARACI KURUMLAR 2 DOLLAR KOMISYON ALIYOR.GOOGELE YAZIN CIKIYOR.

 • yo26 Mart 2021 12:35

  ucuzu var. siz modern işlemleri bilmiyorsunuz sanırım. BTC karşılında tesla bile alabılıyorsun. yanı btc yukselıyor, tesla yukselıyor çifte kazanc oluyor. hemde istediğin kadar alıyorsun 2400 usd hissenin 25 usd si kadar. komisyonda bünzde 5lerın altında. Türkiye ingilizce bilmediğinden sistemleri araştıramıyor.

 • yns01 Şubat 2021 09:32

  oran çok yüksek bütün işlemler 10000 de 8 olsa iyiymiş ama biz 3-5 bin dolarlık işlemlere 8 dolar odersek 2-3 katı komisyon ödemiş oluyoruz

 • mustafa temiz25 Aralık 2020 20:30

  new york borsasi olmadiktan sonra ne yapalim gerisini saka gibi platform

 • rüçhan hakkı15 Ocak 2021 10:43

  Okuduğunu anlamayan adamların faaliyet raporu okuyum yatırım yapmasını bekliyoruz. %40 da buna katılıyorum diyor. Trajikomik.

 • Veli09 Ocak 2021 11:42

  Abd diyor . Newyork abd de değilmi?