E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaSporTrabzonspor'un genç oyuncusu Abdülkadir Ömür, hayalini açıkladı---

Trabzonspor'un genç oyuncusu Abdülkadir Ömür, hayalini açıkladı

Trabzonspor'un genç oyuncusu Abdülkadir Ömür, hayalini açıkladı
20 Ekim 2021 - 12:12 www.borsagundem.com

Ömür, "Aile ortamı olarak en iyi takıma sahip olduğumuzu düşünüyorum. Saha içindeki mevkilerimize hocamız karar veriyor, hayalim Avrupa'ya gitmek" dedi

Trabzonspor'un genç oyuncusu Abdülkadir Ömür, açıklamalarda bulundu.

Ömür, "Aile ortamı olarak en iyi takıma sahip olduğumuzu düşünüyorum. Saha içindeki mevkilerimize hocamız karar veriyor" dedi.

Abdülkadir Ömür açıklamalarında şunları dile getirdi:

"Herkes şampiyonluk bekliyor. Çok uzun süredir şampiyon olamıyoruz. Bu, bizi hırslandırıyor. Çok iyi bir ortamımız var. Aile ortamı olarak en iyi takıma sahip olduğumuzu düşünüyorum. Yabancı oyuncularımız da bunu dile getiriyor. Saha içindeki mevkilerimize hocamız karar veriyor.

Kendimi rahat hissettiğim mevkilerden biri de 10 numara pozisyonu. Hamsik çalışmalarıyla bize örnek oluyor, bende bu doğrultuda çalışıyorum.

Özel bir antrenörüm var. Yemek ve antrenman programım var. Genç yaştayız, önümüzde uzun seneler var. Hamsik de bize çok güzel bir örnek. Sosyal medya kullanmadığım için görmemiş olabilirler ama taraftarımızın, ekstra çalışmalar yaptığımı bilmesini istiyorum.

Eleştirilere maruz kalınca, nasıl daha iyi olabileceğimi düşünüyorum. Yavaş yavaş kendimi bulduğuma inanıyorum. Herkesin özlediği ve izlemek istediği Abdülkadir olmak için çalışıyorum. Bakasetas bizim için çok değerli bir oyuncu, adaptasyon sürecini desteğimizle kolay bir şekilde atlattı.

Geçmişte İngiltere'den çok iyi bir teklif almıştım. Hayalim ise Avrupa'ya gitmek."

Trabzonspor, Nwakaeme hakkında açıklama yaptı

 

Piyasa değeri en yüksek 10 futbolcu

 

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (1)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)