E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaŞirket HaberleriTHY ile DO & CO arasında anlaşma sağlandı---

THY ile DO & CO arasında anlaşma sağlandı

THY ile DO & CO arasında anlaşma sağlandı
27 Mayıs 2019 - 18:55 www.borsagundem.com

THY ile DO & CO arasındaki ikram sözleşmesi 15 yıl süreli olarak imzalandı

Türk Hava Yolları (THY), DO & CO ile Türkiye'deki Havalimanlarından çıkışlı tüm uluslararası, ulusal ve charter uçuşlarını kapsayan ikram hizmetleri anlaşmasının 15 yıl süreli olarak imzalandığını açıkladı.

Konuyla ilgili THY tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderilen açıklamada "Ortaklığımız iştiraki olan THY DO & CO İkram Hizmetleri A.Ş. şirketindeki ortağımız DO & CO ile mevcut ortaklığımızın devam ettirilmesine dair yapılan görüşmeler sonucunda; Türkiye'deki Havalimanlarından çıkışlı tüm uluslararası, ulusal ve charter uçuşlarını kapsayan ikram hizmetleri anlaşmasının 15 yıl süreli olarak imzalanmasına karar verilmiştir. Söz konusu anlaşma, İstanbul ‘daki otel projesinin THY DO & CO İkram Hizmetleri A.Ş'den Ortaklığımıza satışını da içermektedir. Bu işlemlerin gerçekleştirilmesi ön koşullara, özellikle yetkili rekabet makamlarının onayına tabidir" ifadeleri yer aldı.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Son Değer: 11,81
En Yüksek: 11,83
En Düşük: 11,65
Değişim 2,07 %
FK: 0,00
PD / DD: 0,49
İşlem Hacmi 662.825.971
Toplam Adet: 56.526.449
Ağırlıklı Ort.: 11,73
ETİKETLER :
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)