E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaŞirket HaberleriTHY Cargo, 31 Aralık'a kadar AHL'den işlerini yürütecek---

THY Cargo, 31 Aralık'a kadar AHL'den işlerini yürütecek

THY Cargo, 31 Aralık'a kadar AHL'den işlerini yürütecek
15 Ekim 2018 - 10:52 www.borsagundem.com

29 Ekim'den itibaren tarifeli uçuşlara son verilecek Atatürk Havalimanı'nda Turkish Cargo, kargo operasyonlarını yılbaşına kadar sürdürecek

Turkish Cargo, 31 Aralık 2018 tarihine kadar, tüm kargo operasyonlarına İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan devam edecek.

Turkish Cargo'dan yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

"Türkiye’yi dünyanın lojistik merkezi konumuna getirecek olan Istanbul Yeni Havalimanı, 29 Ekim 2018 tarihinde gerçekleştirilecek göz alıcı bir törenle açılacak.Turkish Cargo olarak 31 Aralık 2018 tarihine kadar, tüm kargo operasyonlarımıza aynı kalite ve özenle Istanbul Atatürk Havalimanı’ndan devam ediyor olacağız.31 Aralık 2018 itibarıyla yolcu seferleri üzerinden gerçekleştirilecek kargo taşımalarımız, Istanbul Yeni Havalimanı’ndan yapılmaya başlanacaktır. Kargo uçağı seferlerimiz ise Istanbul Atatürk Havalimanı’ndan icra edilmeye devam edecektir. Yeni havalimanının tamamlanması ile birlikte yeni Mega Hub’ımızda, 165.000 m² kullanım alanı ile müşterilerimize çok daha iyi hizmet
vermek için faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Birinci faz inşaatın bitmesiyle yılda 2 milyon ton, ikinci faz
inşaatın tamamlanmasıyla da yılda 4 milyon ton kapasiteli bir terminale sahip olacağız.

Ürün grupları özelinde farklılaştırılmış hizmetler, çeşitlendirilmiş özel kargo alanları ile daha kaliteli ve yalın süreçler tasarlıyoruz.

Mega Hub’ımız, kurulacak PCHS ve ASRS sistemleri ile yapay zekânın operasyonel sürece entegre olduğu ilk milli hava kargo terminali olacak.

Yapılan yeni yatırımlar ve gelişen filomuzla hava kargo sektörünün en büyük beş markasından biri olma yolunda, hedeflerimize emin adımlarla yürüyoruz."

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

ETİKETLER :
YORUMLAR (1)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • Recai15 Ekim 2018 11:33

    Acele işe şeytan karışır. Adam akıllı yapın, sonra dış mihraklar diye suçlu aramaya başlarsınız yine