E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaSporTFF'den yayın ihalesi duyurusu ve yeni lig tasarımı önerisi---

TFF'den yayın ihalesi duyurusu ve yeni lig tasarımı önerisi

TFF'den yayın ihalesi duyurusu ve yeni lig tasarımı önerisi
30 Kasım 2023 - 22:27 borsagundem.com

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) yeni dönem yayın ihalesiyle ve yeni bir lig tasarımı önerisi ile ilgili detayları açıkladı

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu yayın ihalesi sürecinin başladığını duyururken, play-off müsabakalarının da bulunduğu yeni bir lig tasarımı önerisinin kulplerin değerlendirmesine sunulduğunu duyurdu. 

Federasyondan yapılan açıklama şu şekilde:

"Türkiye Futbol Federasyonu, Kulüpler Birliği Vakfı ile ortaklaşa kurduğu ihale komisyonu aracılığı ile, yeni dönem yayın ihalesi detaylarını nihai aşamaya getirmiştir.  29 Kasım 2023 tarihinde yayın ihalesi konusunda birlikte çalıştığımız uzman şirket HyperCube ile, 30 Kasım'da ise Kulüpler Birliği ile gerçekleştirdiğimiz toplantılar sonucunda, içinde play-off müsabakalarının da bulunduğu yeni bir lig tasarımı önerisini, öncelikli olarak kulüplerimizin değerlendirmelerine sunduğumuzu belirtiriz. Yayın ihalesi değerini hak ettiği karşılığa taşıyabilmek ve Süper Lig'in marka değerini mümkün olan en üst seviyeye çıkarabilmek için geliştirdiğimiz bu yeni modelin ve ihale paketlerinin detaylarını Kulüpler Birliği'nin geri bildirimlerini aldıktan sonra kamuoyu ile paylaşacağımızı bildiririz."

TFF'den Süper Kupa ile ilgili yurt dışı yetki açıklaması

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi'yi kabul etti

 

TFF'den Arabistan ısrarı: 100. yılda Süper Kupa Riyad'da oynanacak

 

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)