E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemTazminatını alamayan işçi, belediyenin makam aracını haczettirdi---

Tazminatını alamayan işçi, belediyenin makam aracını haczettirdi

Tazminatını alamayan işçi, belediyenin makam aracını haczettirdi
29 Mart 2022 - 23:58 www.borsagundem.com

Kırşehir Belediyesi'nde işçi olarak çalışırken işten çıkarılan Serkan Dönmez, tazminatı 60 bin TL alacağı için belediyenin makam aracını haczettirdi

Kırşehir Belediyesi'nde 2014 yılında aşçı olarak işe başlayan Serkan Dönmez, çalıştığı sürenin son 2 yılını Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde işçi olarak geçirdi.

TAZMİNAT BEDELİ İCRAYA KONULDU

8 yılın sonunda işine son verilen Serkan Dönmez, belediyeye karşı tazminat davası açtı.

Açılan davada Serkan Dönmez, 60 bin TL tazminat hakkı kazandı. Parası ödenmeyen Dönmez’in hak ettiği tazminat bedeli icraya konuldu.

ÇEKİCİYE YÜKLENDİ, OTOPARKA GÖTÜRÜLDÜ

Dönmez, icra takibi karşılıksız kalınca belediyeden alacağı 60 bin TL’nin tahsili için Belediye Başkan Yardımcısı Nuri Araz’a tahsis edilen 40 BE 002 plakalı makam aracını haczettirdi. Çekiciye yüklenen otomobil otoparka götürüldü. 

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (2)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • Mucise Reis ;)30 Mart 2022 11:32

    Hangi belediye başkanı ise işçi ve emeçinin maaşını ödemek zorunda. ödemiyorsa çıksın sokakda simit satsın, kazandığını işçisine versin borcunu ödesin. Şerefli insan onurlu insan işçisini mağdur edip, mahkemelerde uğraştırmaz. oBelediyeye zarar, o çekici parası iş yükü mahkemenın, işçiye eziyeti, milletin parasını çarçur ettiren görevini yapmıyor demektir.  PARTİ ÖNEMSİZ. MİLLET PARTİLERCEN ÖNCE ANADOLUDA YAŞIYORDU, MİLLE TİÇİN PARTİLER VAR, PARTİLER İÇİN MİLLET DEĞİL...

  • madur adam30 Mart 2022 09:33

    tebrikler herhez hakkını arasın hakkına sahip çıksın kolay gelsin