E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaYaşam-MagazinTaksim'i bonzaiciler sardı---

Taksim'i bonzaiciler sardı

Taksim'i bonzaiciler sardı
16 Eylül 2018 - 13:09 www.borsagundem.com

İstanbul’da bonzai hazırlarken görüntülenen kişi önce kameraya saldırdı ardından da hazırladığı uyuşturucuyu yoldan geçen bir taksi sürücüsünden aldığı çakmakla yakıp ulu orta içti

Taksim Dolapdere Caddesi üzerinde oturduğu yerde bonzai hazırlarken görüntülenen kişi kameraya saldırdı. Daha sonra da çek çek belki izleyen olur" dedi.

Oteller bölgesi olarak bilinen ve turistlerin yoğun olduğu Talimhane'de herkesin gözü önünde rahat tavırlarla dikkat çeken kişi yoldan geçen bir taksiyi durdurup çakmak istedi.

Taksi sürücüsünden aldığı çakmakla hazırladığı uyuşturucuyu yakan kişi ulu orta bonzai içti. Yaşananlar kameralara yansıdı.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

ETİKETLER :
YORUMLAR (3)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • Disiplin ve ceza16 Eylül 2018 18:06

    Taksim eşittir tinerciler. Türkiyenin en bilinen markası istanbul onunda merkezi taksimdir.tinerciler ülkeyi rezil halkı ve turistleride tedirgin ediyor.

  • vatandaş16 Eylül 2018 14:41

    Gerekli yasal düzenlemeler yapılarak bu insanlar ıslah edilerek bu davranışları sergilemesi ve kötü örnek önlenmeli. Ankara ULUS semtinde de balici ve benzeri insanların çokluğu dikkat çekici. Valilik o koltuk hoşki haberdar değil. Hayvan haklarına sahip çıkan grubu teprik etmek gerek.

  • köfteci16 Eylül 2018 13:50

    kaybedecek bir şeyi yok neden korksun