E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemSedat Peker davasında kritik gelişme---

Sedat Peker davasında kritik gelişme

Sedat Peker davasında kritik gelişme
10 Kasım 2021 - 22:38 www.borsagundem.com

Anadolu 16. Ağır Ceza Mahkemesinde suç örgütü lideri olmakla suçlana Sedat Peker ve adamlarına yönelik açılan davada mağdurlardan biri, Peker'in mal varlığına tedbir konulmasını istedi

Sedat Peker'in suç örgütüne yönelik Anadolu 16. Ağır Ceza Mahkemesinde açılan davada mağdurlardan Emrah Sarıtaş, avukatı aracılığıyla sunduğu dilekçede, Peker, eşi Özge Peker ve bazı sanıkların mal varlığına tedbir konulması ve mal varlıklarının müsadere edilmesi için hazırladıkları dilekçeyi sundu.

"MÜVEKKİLİN UĞRADIĞI ZARARIN KARIŞANMASI İÇİN MALLARINA EL KONULSUN"

Peker ile eşinin alt ve üst soy dökümlerinin istendiği belirtilen dilekçede, bu şahısların birinci derecede akrabalarının gayrimenkul, hisse senedi ve nakit gibi varlıklarının tespit edilmesi talep edildi.

Dilekçede, "Söz konusu davada suçlamalar ve gerçekleşen zararın, müvekkilin mal varlığına yönelik olması, hukuki süreçte müvekkilin uğradığı zararın karşılanabilmesi ve menfaatlerinin korunması amacıyla isimleri geçen sanıkların suç konusu elde ettiği mal varlıklarının kaçırılmaması ve üçüncü kişilere devredilmemesi için ivedilikle tespit edilerek tedbir konulup, müsadere edilmesini saygıyla arz ederiz." ifadeleri kullanıldı.

Ayrıca dilekçede, Fikret Aydın ve eşi, Abdullah Süngü ve eşi, Eser Sarıtaş ile babası Erol Sarıtaş'ın da mal varlıklarına tedbir konulması istendi.

Sedat Peker hakkında tutuklama kararı çıkarıldı

 

Sedat Peker’e Erkam Yıldırım davası

 

Sedat Peker suç örgütüne operasyon: 15 gözaltı...

 

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

ETİKETLER :
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)