E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaSporŞampiyonluk kutlamaları yapılabilecek mi?---

Şampiyonluk kutlamaları yapılabilecek mi?

Şampiyonluk kutlamaları yapılabilecek mi?
12 Mayıs 2021 - 14:17 www.borsagundem.com

İçişleri Bakanı Soylu, "Süper Lig şampiyonluk kutlamalarının tam kapanma döneminden sonra yapılması hususunda tedbir alınması gerektiğini düşünüyorum" açıklamasında bulundu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Süperligde 15 mayıs Cumartesi yapılacak şampiyonluk kutlamalarının tam kapanma sonrasına bırakılması için ilke kararı alınmasını istedi. Soylu, "Süper Lig şampiyonluk kutlamalarının tam kapanma döneminden sonra yapılması hususunda tedbir alınması gerektiğini düşünüyorum" açıklamasında bulundu.

İşte İçişleri Bakanı Soylu'nun açıklamalarından öne çıkanlar:

İki türlü riskimiz var, bayramın birinci günü yoğunluk olur mu olmaz mı onu iyi bir şekilde yürütmemiz lazım. Bayramın hemen akabinde 17'siyle önümüzdeki pazar arasında ciddi bir yoğunluk olma ihtimali olabilir. Tedbirlerimize aynı şekilde devam etmemiz lazım.

ŞAMPİYONLUK KUTLAMASI UYARISI

Maçlar cumartesi değil mi? Cumartesi orada bir diplomasiye ihtiyaç var. Şampiyonluk kutlamaları sokağa taşarsa; sağ olsun hem Giresunlular hem Adanalılar minimum ölçekte yaptılar. Sokakta görüntüler oldu ama her tarafa yayılan bir görüntü olmadı.

Bu kutlamaların tam kapanma döneminden sonra yapılması hususunda bir diplomatik müzakere yöntemi hem size hem de valimize düşüyor.

Buna dair bir tedbir almak lazım geldiğini düşünüyorum.

Çünkü neticede üç takım da İstanbul'da. Ve Türkiye'de de aynı şekilde olacak.

Eğer bu konuda İstanbul bir şey üretirse, bir ilke kararı üretirse hep beraber iyi bir çağrıda bulunulursa tam kapanma dönemine halel gelmeden bunlar yapılabilir.

Biraz önce arkadaşlarımdan da bilgi aldım. Şehit mezarlarındaki ailelerin ziyaretleri konusunda bütün arkadaşlarımız destek olmuşlar. Tam da aileleriyle şehitleri buluşturan arefe gününde bir tabloyu gerçekleştirmişler.

Yarın da buna dikkat etmek lazım geldiğini düşünüyorum. Sahadan hiç çıkmamamız lazım. Kontrol noktalarının sayısını azaltmamak lazım.

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (4)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
 • SPOR 12 Mayıs 2021 23:59

  GAASARAY  6 VEYA 8 GOL GERKİYORSA ATAR   GEÇMİŞ YILLLARA BAKIN HEP ÖYLE OLMUŞTUR BAKALIM GÖRECEGİZ TFF NU BU İKİ MACI COK İYİ İZLEMEYE ALMALI  CÜNKÜ TAKIMLARIN TÖHMET ALTINDA KALMAMASI İÇİN 

 • SPOR 12 Mayıs 2021 23:54

  ŞAMPİYONLUK BJK HAKKI  

 • Gökhan12 Mayıs 2021 15:19

  Bu demek ki sokağa çıkmak serbest !!! Soran olursa şampiyonluk kutlaması derim !!! Ne güzel memleket, kongreler lebaleb, pudra şekeri lebaleb, kutlamalar lebaleb, ama 1 Mayıs'da sokağa çıkmak yasak !!!

 • Hehe12 Mayıs 2021 14:34

  Yine dalga gecmisler adanada olanlar kucuk oylemis kime gore sancak ailesine gore mi normal devlet sartlarina mi gore