E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaPiyasaPeter Schiff: Bitcoin 4.000 dolar altına düşebilir---

Peter Schiff: Bitcoin 4.000 dolar altına düşebilir

Peter Schiff: Bitcoin 4.000 dolar altına düşebilir
25 Eylül 2019 - 17:29 www.borsagundem.com

Ünlü altın yatırımcısı Peter Schiff 2019 yılında efsanevi performans sergileyen lider kripto para bu performansına yakın zamanda elveda deyip 4.000 dolar seviyesine doğru gerileyebileceğini söyledi.

Bitcoin‘in en büyük eleştirmenlerinden birisine göre, 2019 yılında efsanevi performans sergileyen lider kripto para bu performansına yakın zamanda elveda deyip 4.000 dolar seviyesine doğru gerileyebilir.

‘Gold Bug’ olarak bilinen altın yatırımcısı Peter Schiff, kendi Twitter hesabından yaptığı eleştirisinde, Bitcoin’in çok çaba harcamasına rağmen sonunda alçalan üçgen formasyonundan çıktığını ve destek seviyesinin altına indiğini vurguladı. Schiff’e göre bu oldukça kötü bir işaret olmakla beraber, en yüksek seviyeye ulaşıldığının da göstergesi konumunda.

#Bitcoin has finally broken below the support line of the large descending triangle it has been carving out for months. This is a very a bearish technical pattern, and it confirms that a major top has been established. The risk is high for a rapid decent down to $4,000 or lower!

Peter Schiff açıklamasının devamında mevcut riskin 4.000 dolara ve hatta daha da aşağıya düşüşü getirebileceğini de dile getidi.

Schiff aslında kripto para yatırımcılarının oldukça yakından tanıdığı bir isim. Bitcoin’in güvenli liman olmadığını kanıtlamak için bir münazaraya bile katılan ünlü isim, en az Nouriel Roubini kadar BTC düşmanı birisi olarak bilinmekte.

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

ETİKETLER :
YORUMLAR (2)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)