E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaŞirket HaberleriO paylar borsada işlem gören tipe dönüştürüldü---

O paylar borsada işlem gören tipe dönüştürüldü

O paylar borsada işlem gören tipe dönüştürüldü
18 Temmuz 2019 - 17:14 www.borsagundem.com

MKK, borsada işlem gören tipe dönüşen hisseleri ve bakiyeleri duyurdu.

BORSAGUNDEM.COM

MKK, borsada işlem gören tipe dönüşen hisseleri ve bakiyeleri duyurdu.

MKK'dan KAP'a yapılan açıklama şu şekilde:

"Sermaye Piyasası Kurulu'nun VII-128.1 sayılı "Pay Tebliği"'nin 15'nci maddesi gereğince, pay senetleri Borsada işlem gören ortaklıkların Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde pay senetlerinin Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla Merkezi Kayıt Kuruluşu'na yapılan başvurulara ait bilgiler aşağıda yer almaktadır"

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

ETİKETLER :
YORUMLAR (1)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • Verus kurban zedesi18 Temmuz 2019 18:54

    Üç yıl önce Şirket 31.08.2016 tarihli kararında 1 milyon adet hisse alımı için 16 milyon TL kaynak ayırdığını yazmıştı❗️Aradan üç yıl geçti ve 9 Temmuz 2019 tarihinde; yani bir kaç günden beri hisse geri alımı yapıyordu. Bugün kapa düşen 5 milyon adet hisse satım haberi sonrasında Şirket bugün geri alımı yapmadı. Üç yıl içinde Bugüne kadar 84.435 adet hisse aldı.❗️ Kap haberinde 5 milyon adet hisse satılacağı yazıyor. Kafa karışık olup, bir taraftan ufak miktarda alım yaparken diğer taraftan 5 milyon adet hisse satım haberi gönderildi. İnşallah bizlerin zararı daha da yükselmez.