E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemNATO'nun Rusya'ya ilk şartı Kırım---

NATO'nun Rusya'ya ilk şartı Kırım

NATO'nun Rusya'ya ilk şartı Kırım
22 Şubat 2017 - 09:46 www.borsagundem.com

ABD: Kırım, Ukrayna’ya dönünceye kadar yaptırımlar devam edecek

ABD'nin Birleşmiş Milletler Daimi Temsilcisi Nikki Haley, ABD'nin, Kırım Ukrayna'ya dönünceye dek Rusya'ya uygulanan yaptırımların devam edeceğini ve NATO'nun yeni üyeleri için kapılarını açık tutması
gerektiğini bildirdi.Haley konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Rusya Ukrayna'daki durumu bozmaya çalışıyor ve Ukrayna'nın egemenliğini ve toprak bütünlüğünü tehdit ediyor. ABD Avrupa'nın güvenliğini sağlayan enstitülere bağlıdır. NATO'ya desteğimiz sarsılmaz. NATO üyelerinin işbirliğini güçlendirerek ve yeni üyeler için kapıları açık tutarak NATO'yu daha verimli bir organizasyon yapmak için çalışıyoruz.
Rusya'nın Luhansk ve Donetsk'teki belgeleri kabul etmesi Ukrayna'nın doğusunda barışın sağlanması çabalarına bir tehdittir. ABD, Rusya ile ilişkilerin düzeltilebileceğine inanıyor. Ortak tehditlerle karşılıyoruz. Fakat Rusya ile işbirliği Avrupalı dostlarımızın ve müttefiklerimizin zararına kurulamaz. Rusya'yı barışa davet ediyoruz.” dedi.

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

ETİKETLER :
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)