E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaPiyasaNasdaq 100 Sözleşmelerinde nasıl işlem yapılır?---

Nasdaq 100 Sözleşmelerinde nasıl işlem yapılır?

Nasdaq 100 Sözleşmelerinde nasıl işlem yapılır?
05 Haziran 2020 - 12:45 www.borsagundem.com

Uluslararası yatırımcılar, teknoloji devlerinin performansını ölçen Nasdaq100 endeksini baz alan vadeli işlem sözleşmelerinde de işlem yapmayı tercih ediyorlar.

Microsoft, Apple, Facebook, Google ve Intel gibi teknoloji devi şirketlerin performasını ölçen Nasdaq100 endeksi, korona virüsün yarattığı sert düşüş sonrasında en hızlı toparlanan ABD hisse endekslerinden biri oldu. Bu yıla 8.733 puandan başlayıp en yüksek 9.736 puanı gören Nasdaq 100 endeksi bu hafta 9.707 puana ulaşarak bu yılki en yüksek seviyesine %0,3 kadar yaklaştı.

Uluslararası yatırımcılar, teknoloji şirketlerinden bir veya birkaçını seçip hisse bazlı yatırım yapmayı tercih ettikleri gibi teknoloji devlerinin performansını ölçen Nasdaq100 endeksini baz alan vadeli işlem sözleşmelerinde de işlem yapmayı tercih ediyorlar.

Eğer isterseniz siz de, uluslararası bir yatırımcı ile aynı hızda ve güvende, Chicago Borsası’nda Nasdaq100 Vadeli Sözleşmesi işlemleri yapabilirsiniz.

Hem de paranızı yurt dışına yollamaksızın...!

Ama öncelikle, sözleşme özelliklerini anlamak için PhillipCapital’in hazırladığı videoyu izlemenizde fayda var.

Peki, Nasdaq100 sözleşmelerinde nasıl işlem yapabileceksiniz?

PhillipCapital’de hesap açarak.

Üstelik uluslararası piyasa işlemlerinizi PhillipCapital ile yapmanız halinde, paranızı yurt dışına transfer etmek zorunda kalmazsınız.

ABD’nin de içinde bulunduğu 15 ülkede 1 Milyon 250 bin yatırımcıya hizmet veren bir dünya devinin uluslararası piyasa deneyiminden faydalanmak ve konuya ilişkin bilgi almak için ;

0212-982 25 00 ve 0212-296 84 84

[email protected]

[email protected]

DÜNYA DEVİ PHILLIPCAPITAL'DE HESAP AÇMAK İÇİN TIKLAYIN

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.