E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaSpor Mustafa Cengiz'den Avrupa Süper Ligi açıklaması---

Mustafa Cengiz'den Avrupa Süper Ligi açıklaması

 Mustafa Cengiz'den Avrupa Süper Ligi açıklaması
19 Nisan 2021 - 13:59 www.borsagundem.com

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Avrupa Süper Ligi ile ilgili DHA’ya yaptığı açıklamada, "Galatasaray’a gelen şu an için resmi bir teklif yok. Galatasaray menfaatleri neyi gerektirirse onu yaparım" dedi.

Real Madrid, Barcelona, Atletico Madrid, Liverpool, Manchester City, Manchester United, Arsenal, Chelsea, Tottenham Hotspur, Juventus, Inter ve Milan kulüplerinden yapılan ortak açıklamayla Avrupa Süper Ligi'nin kurulması kararı sonrası Türkiye'den de Galatasaray'ın dahil olacağı iddia edildi.

Avrupa futbolunda yaşanan bu kritik olayla ilgili DHA'ya özel açıklamalarda bulunan Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, kendilerine gelen şu an için bir resmi teklif bulunmadığını belirtti. Cengiz, “Galatasaray menfaatleri neyi gerektirirse onu yaparım. Tabii ki camianın izni ve onayı olmadan karar veremeyiz. Avrupa’da bütün büyük kulüplerin başkanları benim yakın dostum. Özellikle Real Madrid Kulübü Başkanı Perez ile ayrı bir dostluğumuz var. Hatta bir maç sonrası torunum Mert’e hediye ettiği formayı unutamam. Dediğim gibi şu an için bize gelen resmi bir teklif yok. Böyle bir teklif gelirse, camiamızın menfaatleri doğrultusunda hareket ederiz" diye konuştu.

Tottenham Jose Mourinho'nun görevine son verdi!

 

Avrupa futbolunda büyük kriz!

 

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Son Değer: 3,22
En Yüksek: 3,25
En Düşük: 3,14
Değişim 1,26 %
FK: 0,00
PD / DD: -2,71
İşlem Hacmi 106.642.901
Toplam Adet: 33.358.006
Ağırlıklı Ort.: 3,20
YORUMLAR (2)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • derviş19 Nisan 2021 15:01

      Avrupa da. yaygara koparmak yok, Avrupa da yandaş kulüplerle  bir olup işine geleni yenmek işine gelene yenilmek  yok., hatır şikesi yok teşvik şikesi yok. Basını ele geçirmek yok. hakem tayin etmek, hakeme federasyona baskı kurmak yok. Kaos kriz yaratarak maç kazanmak yok..  

  • Keklik19 Nisan 2021 14:16

    UEFA afaroz ediyor