E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemMSB: Öldürülen terörist sayısı 415’e ulaştı---

MSB: Öldürülen terörist sayısı 415’e ulaştı

MSB: Öldürülen terörist sayısı 415’e ulaştı
12 Ekim 2019 - 11:09 www.borsagundem.com

Milli Savunma Bakanlığı, Suriye'nin kuzeydoğusuna yönelik başlatılan Barış Pınarı Harekâtı'nda etkisiz hale getirilen militanların toplam sayısının 415'e ulaştığını açıkladı.

Milli Savunma Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada Fırat'ın doğusunda icra edilen ve dördüncü gününe giren Barış Pınarı Harekâtı’nın gece boyunca da başarıyla sürdürüldüğü, PKK/PYD mevzilerinın etkili şekilde karadan ve havadan vurulduğu dile getirildi. 

Açıklamada 'etkisiz hale getirilen toplam terörist sayısının' da 415'e ulaştığı ifade edildi.

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (9)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
 • mehmet yılmaz 12 Ekim 2019 16:31

  9 aylık BEBEK öldüren amerikanın pkklı,pydli ,deaşlı  415 terörist gebertilmiş ölüsüne bereket.devamını EN KALBİ DUYGULARMLA BEKLİYORM ALLAH ORDUMUZUN  VE DEVLETİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN.

 • ac12 Ekim 2019 13:45

  isidliye benziyorlar,bunların ac kaldığını düşünemiyorum bile..

 • : ))12 Ekim 2019 12:21

  Pyg ve pkk ABd menşei araçları ve zırhlı birlikleri bırakıp kaçıyor. Hareketli araçların hedef olduğunu bildiği için terör grupları... Hamza Tugayı açıklaması  da öyle. Türk ordusunun hareket eden silahlı araçları, zırhlı birlikleri... 5 dk da imha ettiği için, vurduğu için... abd tırlarının tarışdığı ve zırhlı araçları kullanamıor bile...suriye milli ordusuna ganimetler topluyor... :D ypg dağılmaya başladı. Hareket eden araç kabiliyeti diplerde... Allah  ordumuzun yardımcısı olsun..devletimizi daim kılsın...

 • KILIÇ12 Ekim 2019 12:05

  HAYİNLERİN KURDU MİLLİ SURDİYE ORDUSU İYİ HAYİN GEBERTİYOR ELLERİNE SAGLIK.

 • abd12 Ekim 2019 11:53

  abd verdin millete silahları bak tek tek öldürmek zorunda kalıyoruz.. abd defol git ortaasyadan. 

 • BÖRÜ12 Ekim 2019 11:46

  BÖRÜ TÜM ZALİMLERİN KORKULU RÜYASI OLACAK.. BÖRÜ YENİDEN DİRİLDİ GÖNÜLLERDE.. HIZLA ÇOĞALACAK, DURMAYACAK TAKİ TÜM DÜNYANIN GÖNLÜNÜ FETH EDENE KADAR.. Börü kadındır erkektir çocuktur yaşlıdır lazdır çerkezdir kürttür türktür azeridir afgandır türkmendir kafkasdır boşnaktır arakanlıdır somalilidir kısaca tüm müslümanlardır

 • BÖRÜ12 Ekim 2019 11:30

  SENİN RIZAN İÇİN ÇABA GÖSTEREN KULLARINI HER TÜRLÜ MUSİBETTEN KORU..ORDUMUZU MUZAFFER EYLE..Bizleri, masum çocukların Sana şikayet ettiği zalimlerden eyleme onları da ıslah eyle. Islahı mümkün değilse onları Sana havale ettik RABBİM..

 • Dejavu12 Ekim 2019 11:29

  maşallah bereketli gidiyor

 • BÖRÜ12 Ekim 2019 11:20

  Börü uykusundan uyandı..gittiği her yerde gönülleri feth ediyor..onlara can ve yoldaş oluyor..bizim derdimiz gönüllerin fethidir..acılara mahkum edilmiş toprakları ve insanları hür bırakmaktır.. Börü o gün gelene kadar durmayacak??????