E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemMSB: Kılıçdaroğlu'na saldırıyı şiddetle kınıyoruz---

MSB: Kılıçdaroğlu'na saldırıyı şiddetle kınıyoruz

MSB: Kılıçdaroğlu'na saldırıyı şiddetle kınıyoruz
21 Nisan 2019 - 23:53 www.borsagundem.com

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada Bakan Akar'ın, Kılıçdaroğlu'na saldırı sırasında kalabalığın arasına girerek olayların yatıştırılması için her türlü gayreti gösterdiği belirtildi, saldırı şiddetle kınandı

Milli Savunma Bakanlığı'ndan (MSB), CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Ankara'nın Çubuk ilçesinde katıldığı şehit cenazesinde bir grubun fiili saldırısına uğramasına ilişkin açıklama geldi.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Terörle mücadele harekatı sırasında şehit olan kahraman ve fedakar silah arkadaşımız Yener Kırıkcı’nın 21 Nisan 2019’da Çubuk ilçesindeki Akkuzulu Camii ve çevresinde cenaze namazı için toplanıldığında kolluk kuvvetlerinin ve bazı vatandaşlarımızın tüm çabalarına rağmen istenmeyen bazı olaylar meydana gelmiştir.

Olayların giderek tırmanış göstermesi üzerine Sayın Kılıçdaroğlu’nun bulunduğu evden çıkarılmasını sağlamak üzere Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar beraberindeki Sayın Milli Eğitim Bakanı ve diğer sivil-asker zevatla birlikte bizzat kalabalığın arasına girerek olayların yatıştırılması için kalabalığa hitap dahil her türlü gayreti göstermiştir.

Çeşitli sloganlar atan kalabalığın sakinleşmesi ve bölgeden ayrılması için çağrıda bulunan Milli Savunma Bakanı Akar, “Değerli arkadaşlarım, şu ana kadar mesajlarınızı verdiniz, tepkilerinizi gösterdiniz. Şimdi anne, babasına taziyelerimizi bildirmek üzere sükunetle şehidimiz Yener’in evine gidiyoruz. Burayı boşaltıyoruz” ifadelerini kullanmasını müteakip Sayın Kılıçdaroğlu’nun bulunduğu eve girmiş ve Sayın Kılıçdaroğlu’nun güvenli bir şekilde bölgeden ayrılmasına yardımcı olmuştur.

Sayın Kılıçdaroğlu ve beraberindekilere yapılan saldırıyı şiddetle kınıyor, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz."

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (3)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • erol g.23 Nisan 2019 19:53

    KORUMALARI FİZİKİ SALDIRI YAPANLARI SİLAHLI VEYA SİLAHSIZ ETKİSİZ HALE GETİRMELİ İDİ korumalar 6 kişiyi etkisiz hale getiremiyor ise ne yararlar ?

  • Mustafa Erdoğan22 Nisan 2019 09:41

    "tepkinizi verdiniz" ne demek Allah Aşkına. meşru mu yada hak mı veriyorsun buna?

  • Okan22 Nisan 2019 07:07

    Adamlar muhalefet karşı başlattıkları zillet propogandası ve terörle ilişkilendirme dış mihrakla ilişkilendirme, bunlar şehit cenazelerine gidemez artık propogandası ile hedeflerine ulaştılar. Her alanda başarısız olunca artık böyle bir taktikle muhalefeti ezme iktidarda kalma taktiği..