E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemMSB: Irak'ın kuzeyinde 2 terörist etkisiz hale getirildi---

MSB: Irak'ın kuzeyinde 2 terörist etkisiz hale getirildi

MSB: Irak'ın kuzeyinde 2 terörist etkisiz hale getirildi
03 Ekim 2022 - 21:49 www.borsagundem.com

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Irak'ın kuzeyindeki Metina bölgesinde 2 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı

Milli Savunma Bakanlığı Irak'ın kuzeyinde 2 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı. 

Bakanlığın Twitter'daki hesabından yapılan açıklamada, "Irak'ın kuzeyindeki Metina bölgesinde tespit edilen 2 PKK'lı terörist daha Türk Silahlı Kuvvetlerimiz tarafından etkisiz hale getirildi. Mücadelemiz en son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar azim ve kararlılıkla devam edecek" denildi.

Fırat Kalkanı bölgesinde 7 terörist etkisiz hale getirildi

 

Suriye'nin kuzeyinde 6'sı sözde yönetici 15 terörist yakalandı

 

Asos operasyonunda 23 terörist etkisiz hale getirildi

 

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

ETİKETLER :
YORUMLAR (1)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • halkın sesi04 Ekim 2022 10:27

    Yahu böyle piyonları öldürerek bir yere varamazsınız. her gün aynı haber kabak tadı verdi. 40 yıldır anlayamadınızmı bu şekilde sonuç alınamıyor. . Hem ülke kaynakları gereksiz yere harcanıyor, hemde bir sürü yiğidimizi yok  yere şehit veriyorsunuz.. Olayı kaynağında çözmeli yani başlarını kesmeli, pisliği kaynağında kurutmalısınız. Alın Karayılanı Bayık ı vb. baş pislikleri olay bitsin bataklık böyle kurutulur. Ayrıca başta İran ve ABD olmak üzere tüm düşmanlarımız arkasında bunları vazgeçirmek için bizde  kısas yapmalı bunlara zarar veren unsurları desteklemeliyiz.