E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemMoody's Gelişmekte Olan Piyasalar Zirvesi yarın Londra'da gerçekleştirilecek---

Moody's Gelişmekte Olan Piyasalar Zirvesi yarın Londra'da gerçekleştirilecek

Moody's Gelişmekte Olan Piyasalar Zirvesi yarın Londra'da gerçekleştirilecek
15 Mayıs 2019 - 15:06 www.borsagundem.com

Moody's Investors Service, 3'ncü Gelişmekte Olan Piyasalar Zirvesi'ni yarın Londra'da gerçekleştirecek.

Moody's Investors Service, 3'ncü Gelişmekte Olan Piyasalar Zirvesi'ni yarın Londra'da gerçekleştirecek. Zirvede, global konjonktürde dönüşlere bağlı olarak gelişmekte olan piyasalarda gerilimlerin nasıl biriktiğine odaklanılacak.

Zirvede, Moodys'in bölge uzmanları gelişmekte olan piyasalardaki ihracçıların ve Türkiye, Brezilya, Çin, Hindistan, Rusya, Güney Afrika, Suudi Arabistan gibi ülkelerin kredi hikayelerinin arkalarındaki unsurları tek tek anlatacak.

3'ncü Gelişmekte Olan Piyasalar Zirvesi'nde konuk konuşmacılar arasında Chatham House Başkanı Lord O'Neill, Apollo Global Management'tan Brigitte Posch, Goldman Sachs Asset Management'tan Samuel Finkelstein, BlackRock'tan Giulia Pellegrini ve Columbia Threadneedle Investments'tan Tim Jagger var. Zirvenin, Türkiye ve Suudi Arabistan'a odaklanılacak öğleden sonraki GCC (Körfez İşbirliği Konseyi) & Türkiye bölümüne Moody's Gelişmekte Olan EMEA Şirketleri Başkanı David Staples, Körfez İşbirliği Konseyi ve Türkiye Şirketleri'nden sorumlu Dion Bate katılacak

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)