E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemMeral Akşener'den, 'Cumhurbaşkanı adayı' açıklaması---

Meral Akşener'den, 'Cumhurbaşkanı adayı' açıklaması

Meral Akşener'den, 'Cumhurbaşkanı adayı' açıklaması
25 Ekim 2021 - 23:06 www.borsagundem.com

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Karar TV'de Gündem Özel programında açıklamalarda bulundu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, katıldığı programda gündeme dair açıklamalarda bulundu. 'Cumhurbaşkanı adayı' sorusuna, “Cumhurbaşkanı nedir, kimdir’ üzerinde bu derece tartışırsak bu ıskalanıyor. Ben aday değilim diyerek hedefimizin ne olduğunu söyledim” açıklamasını yapan Akşener, Cumhurbaşkanlığı’na dair herhangi bir çalışma yapmadığını ve yapmayacağını söyledi.

Kendi adaylarının 13. Cumhurbaşkanı olacağını ifade eden Akşener, “Ama bu kişi yeni bir Tayyip Erdoğan olmayacak” ifadelerini kullandı.

Akşener, "Ekrem İmamoğlu da Mansur Yavaş da Millet İttifakı'nın Belediye Başkanları. İki ismin de seçilmesi için gayret gösterdim" diyerek, "Sayın Kılıçdaroğlu iki arkadaştan birini aday gösterdiği hâlde biz hayır demeyiz. 63 ilin ilçelerinde insanlarla görüşüyorum. Muhalif seçmeni iki arkadaşımız üzerinden taraftarlaştırmaya döndü bu iş. Bunu yanlış buluyorum. Taraftarlaşan insanlar o insanların arkasında yürüyecek mi yürümeyecek mi diye bir endişem var. Tek ve ortak adayla gidilmesini de öneriyorum. Sayın Kılıçdaroğlu döner de iki arkadaştan birini aday gösterirse hayır demeyiz" ifadelerini kullandı.

Akşener, Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi

 

Akşener'den Cumhurbaşkanı adayı çıkışı!

 

Meral Akşener: Ben cumhurbaşkanlığına değil, başbakanlığa adayım

 

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.