E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemKorona virüs Kremlin'de---

Korona virüs Kremlin'de

Korona virüs Kremlin'de
27 Mart 2020 - 13:46 www.borsagundem.com

Kremlin başkanlık yönetiminde çalışan bir personelin korona virüs test sonucunun pozitif çıktığını açıkladı.

Rusya'nın yönetim merkezi Kremlin Sarayı'nda bir korona virüs vakası belirlendi. Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Rusya Devlet Başkanı İdaresi'nde bir çalışanda yeni tip korona virüs tespit edildiğini ve bu kişinin Devlet Başkanı Vladimir Putin'le temasının olmadığını belirtti.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Dmitriy Peskov, "Devlet Başkanlığı İdaresi'nde bir koronavirüs vakası olduğunu biliyorum. Bir vakayı doğrulayabilirim ancak ikinci vakayla ilgili bilgim yok" dedi.

Hasta çalışanın Vladimir Putin'le teması olmadığının altını çizen Peskov, "Devlet Başkanı'nın katıldığı tüm etkinliklerin katılımcılarına etkinliklerden önce test yapılmasını öngören önlemlerin doğruluğunu bir kez daha ortaya koyuyor. Devlet Başkanlığı İdaresi'nde virüsün daha fazla yayılmaması için gerekli tüm sıhhi ve epidemiyolojik önlemler alınıyor" ifadelerini kullandı.

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (2)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • ŞEMSETTİN KARLIDAĞ27 Mart 2020 17:53

    Müslümanlara yaptıkları katliamların bedellerini yüce ALLAH hepsine kat ve kat ödedip burunlarından fitil fitil getirecek daha milyonlarca kafir cehennemi boylayacaktır.

  • Bika27 Mart 2020 17:43

    Covid-19'un girmediği saray kalmadı.