E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemKaramollaoğlu'ndan Trump'a: Terbiye edilmemiş aygır---

Karamollaoğlu'ndan Trump'a: Terbiye edilmemiş aygır

Karamollaoğlu'ndan Trump'a: Terbiye edilmemiş aygır
09 Ekim 2019 - 14:47 www.borsagundem.com

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, ABD Başkanı Donald Trump için "Affedersiniz Amerika’nın başında terbiye edilmemiş aygır gibi birisi bulunuyor ve bundan bütün dünya olumsuz etkileniyor" ifadeleriyle yanıt verdi.

Saadet Partisi'nin YouTube kanalından, parti Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun ABD Başkanı Donald Trump hakkında kullandığı sert ifadeler paylaşıldı. 

Trump için "Affedersiniz Amerika’nın başında terbiye edilmemiş aygır gibi birisi bulunuyor ve bundan bütün dünya olumsuz etkileniyor" ifadelerini kullanan Karamollaoğlu, Trump'ın dünyayı tehdit eden bir tutum içinde olduğunu aktardı.

Karamollaoğlu, "Dünya kaynıyor. Amerika'nın başında bir adam geldi. Yani kovboy. Maalesef bazıları tarif ediyor bir devlet başkanına bunu söylemek doğru değil ama Amerika'nın başına affedersiniz terbiye edilmemiş aygır gibi birisi geldiğinde sadece tekmeliyor ve yıkıyor. Şuan da başta bulunan Trump'ın da yaptığı bundan ibaret. Sadece kendi memleketinde değil, dışarıda da bu zararı görüyor" dedi.

Trump, Türkiye’nin Suriye’nin kuzeyine yönelik başlatmayı planladığı harekatla ilgili olarak "Türkiye, benim büyük ve emsalsiz bilgeliğimle sınırları aşmak olarak değerlendirdiğim bir şey yaparsa, Türk ekonomisini yıkıp ve yok edeceğim (daha önce yaptım)" ifadelerini kullanmıştı.

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (4)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
 • Sakıp Sencan09 Ekim 2019 17:45

  eğer abd ve emperyalist güçler bize diş geçirse idi bu adam onların tarafını tutardı.bu adama asla güvenmeyin.yanar döner birisi.Erbakan ın davasını satan adamdan bu ülkeye ne fayda olur.

 • Sedat Aksın09 Ekim 2019 15:34

  Dünya'nın  ve ABD'nin  talihsizliğidir  bu  herif

 • rump09 Ekim 2019 15:08

  dede çok ağır konuşmuşsun. karısının çocuğunun yüzüne nasıl bakacak.

 • Selahattin Ölmez09 Ekim 2019 15:18

  onun eşi ve cocuğu ingiliz abd li değil ki.