E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaEmtia ve Döviz PiyasalarıJPMorgan'dan Bitcoin tahmini---

JPMorgan'dan Bitcoin tahmini

JPMorgan'dan Bitcoin tahmini
08 Şubat 2019 - 14:54 www.borsagundem.com

Uzun süredir düşüşte olan Bitcoin için JP Morgan Küresel Piyasa Stratejisti Nikolaos Panigirtzoglou bir umudun daha olduğunu söyledi

JP Morgan Küresel Piyasa Stratejisti Nikolaos Panigirtzoglou, Bitcoin’in (BTC) Wall Street’te yeniden canlanabileceğini söyledi.

Panigirtzoglou, kripto para birimi piyasasının yeni bir pazar olduğunu, kripto para birimi piyasasında şu anda gördüğümüz istikrarın gelecekte kurumsal yatırımcıların daha fazla katılımına zemin hazırladığını söyledi. Bir kabarcık aşamasından geçti ve patladı.

Panigirtzoglou, firmaların piyasadaki istikrar arttıkça ve blok zincirleme teknolojisinin altında yer alan Bitcoin'lerin daha da artmasıyla şifrelemeye yeniden ilgi göstereceğini öngörüyor. Düzenleyicilerin şifreli para biriminin potansiyelini anlamada biraz yavaş kalması nedeniyle bir Bitcoin yeniden dirilişinin yıllarca uzayabileceğini de sözlerine ekledi.

Birçoğu, Wall Street'teki kurumsal yatırımcılardan daha fazla katılımın, özellikle de piyasaların 2018'de bir ayı yılı geçirmesinden sonra, kripto-para birimi alanına çok ihtiyaç duyulan sermayeyi enjekte edeceğini öngördü. Wall Street'in sektöre girişi onlarca trilyon dolar kazandıracak.

Bununla birlikte, geçen yılın sonlarına ait bazı raporlar, Wall Street'in kripto planlarını ertelediğini gösteriyor. Ayı piyasası düşmeye devam ediyor. Aralık ayı sonunda Bloomberg, bankacılık devi Goldman Sachs, çok uluslu finansal hizmetler şirketi Morgan Stanley ve bankacılık şirketleri Citigroup Inc. gibi finans sektörünün öngörülebilir gelecek için kripto ile ilgili projeleri rafa çıkardığını bildirdi.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

ETİKETLER :
YORUMLAR (2)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • vatandaş08 Şubat 2019 19:39

    yapmayın etmeyin böyle yazılar yazıp milleti gaza getirmeyin ,ah almayın sahibi belli olmayan hiç birşeyin aslı olmazzzzzzzzzz sahipsiz kime hesap sarabilirsin neyse 

  • rasim08 Şubat 2019 16:33

    Maalesef canlanmaz,,çünkü her ülke kendi kripto parasını yaptı,,piyasada o kadar çok çeşit varki,,önceden vurgunu vuran vurdu.