E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaŞirket Haberleriİnfo Yatırım’da üst düzey atama---

İnfo Yatırım’da üst düzey atama

İnfo Yatırım’da üst düzey atama
27 Kasım 2020 - 13:44 www.borsagundem.com

İnfo Yatırım ve Hedef Girişim Sermayesi Yönetim Kurulu Üyeliğine Murat Tanrıöver getirildi.

1994 yılından bu yana sermaye piyasaları alanında, bireysel ve kurumsal yatırımcılara hizmet veren İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş. bünyesinde yer alan İnfo Yatırım ve Hedef Girişim Sermayesi Yönetim Kurulu üyeliğine Kasım 2020 itibariyle Murat Tanrıöver atandı.

İnfo Yatırım ve Hedef Girişim Sermayesi Yönetim Kurulu üyesi olarak gruba katılan Tanrıöver,
1992’de Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun olmuş ardından yüksek lisans eğitimini Louisiana State Üniversitesi’nde finans dalında tamamlamıştır. Türk Boston Bank’ta Analist olarak iş yaşamına başlayan Tanrıöver, Türkiye Sınai Kalkınma Bankası’nda Uzman, Yapı Kredi Yatırım’da Yönetmen, Doğan Yayın Holding’de Sermaye Piyasaları Koordinatörü, Yatırım Finansman ve Garanti Yatırım’da Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir.

2010 yılından bugüne çeşitli şirketlerde bağımsız Yönetim Kurulu üyeliğinde bulunan Tanrıöver, halen Özyaşar Tel ve Mobiliz Araç Takip şirketlerinde bağımsız yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.

Tanrıöver, 2013-2020 yıllarında Gedik Yatırım’da Yatırım Bankacılığından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve Gedik Yatırım Holding Genel Müdürü olarak görev yapmıştır. Bu dönemde grubun iştirakleri olan Gedik Girişim Sermayesi, City Farm ve Gedik Yatırım Holding’de Yönetim Kurulu Üyelikleri; Marbaş Menkul ve HUB Girişim Sermayesinde Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur.

Eurobond, Swap ve Opsiyon işlemleri artık İnfo Yatırım’da!

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Son Değer: 6,20
En Yüksek: 6,24
En Düşük: 6,14
Değişim -0,16 %
FK: 19,09
PD / DD: 7,26
İşlem Hacmi 4.822.112
Toplam Adet: 779.088
Ağırlıklı Ort.: 6,19
YORUMLAR (2)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)