E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemİnce: CHP Talat Atilla'ya dava açmalı---

İnce: CHP Talat Atilla'ya dava açmalı

İnce: CHP Talat Atilla'ya dava açmalı
12 Aralık 2019 - 06:56 www.borsagundem.com

CHP'yi karıştıran iddiaların sahibi Talat Atilla'nın, katıldığı canlı yayında yaptığı açıklamalara Muharrem İnce'den yanıt geldi

Geçtiğimiz ay tartışmalara neden olan, konunun muhatapları Muharrem İnce ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yalanladığı görüşme iddiaları yeniden gündeme geldi.

Talat Atilla, Ahmet Hakan’ın sunduğu canlı yayında Muharrem İnce hakkındaki iddiaları tekrar dile getirince İnce, iddialarla ilgili sosyal medyadan açıklamalarda bulundu.

İnce’nin açıklaması şöyle;

* Talat Atilla katıldığı televizyon programında Saraya giden CHP'li haberinin kaynağının halen görevde bir CHP Milletvekili olduğunu, o ismi Rahmi Turan'a söylediğini açıklamıştır.

* Talat Atilla kendisine bu yalanı, kumpası aktaran bir Milletvekili varsa o ismi açıklamalıdır. Rahmi Turan kendisine söylenen isim kimse o ismi açıklamalıdır.

* Bu akşam 139 CHP Milletvekili töhmet altında bırakılmıştır, CHP Genel Merkezi Talat Atilla'nın dava açmasını beklemeden bu kişi hakkında dava açmalıdır.

Talat Atilla: CHP'ye dava açacağım

 

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (2)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • doğru 12 Aralık 2019 09:48

    memlekette iktidarda muhalefette gazetecilerde boş işlerle uğraşıyor,bir aydır memleketin gündemi bu çok yazık, bizim bilimle teknolojiyle üretimle yoğunlaşmamız gerekir...

  • kılıç12 Aralık 2019 09:07

    İNCEDEN İNCEDE SEN HALA KONUŞ DUR SEN HALA FARKINA VARMADINMI CHP SENİ SAF DIŞI BIRAKTI.