E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaMakro EkonomiIMF ve Dünya Bankası'ndan sanal zirve---

IMF ve Dünya Bankası'ndan sanal zirve

IMF ve Dünya Bankası'ndan sanal zirve
14 Nisan 2020 - 07:57 www.borsagundem.com

Toplantılar, IMF Baş Ekonomisti ve Araştırma Departmanı Müdürü Gina Gopinath'ın sunumunu yapacağı "Dünya Ekonomik Görünümü" raporunun açıklanması ile başlayacak

Korona virüs salgının yayılmasının önlenmesi çabaları çerevesinde tarihinde ilk kez sanal olarak gerçekleştirilecek Dünya Bankası-IMF Bahar Toplantıları bugün başlıyor. Toplantılar, IMF Baş Ekonomisti ve Araştırma Departmanı Müdürü Gina Gopinath'ın sunumunu yapacağı "Dünya Ekonomik Görünümü" raporunun açıklanması ile başlayacak.

"Dünya Ekonomik Görünümü" raporunun açıklanacağı basın toplantısı bugün Türkiye saati ile 15.30'da başlayacak. Toplantıya Gite Gopinath'ın yanı sıra IMF Araştırma Departmanı Müdür Yardımcısı Gian Maria Miles-Ferreti, IMF Araştırma Departmanı'ndan Mahar Snyam Nabar katılacak.
Bugün Türkiye saati ile 18.30'da ise IMF Para ve Sermaye Piyasaları Departmaı Müdürü Tobias Adrian tarağından "Global Finansal İstikrar Raporu" açıklanacak.

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)