E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaEmlakİmar barışı başvuruları için nöbetçi memur bırakıldı---

İmar barışı başvuruları için nöbetçi memur bırakıldı

İmar barışı başvuruları için nöbetçi memur bırakıldı
15 Haziran 2019 - 17:15 www.borsagundem.com

Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca imara aykırı, ruhsatsız veya ruhsat eklerine aykırı yapıların kayıt altına alınması hedefiyle başlatılan imar barışı başvuruları bugün bitiyor.

Edirne Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde başvurularda vatandaşa  yardımcı olması amacıyla için nöbetçi memur görevlendirildi.

Edirne Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Abdullah Bülbül, AA muhabirine  yaptığı açıklamada, imar barışı başvurularının bugün 24.00'e kadar devam  edeceğini söyledi.

Danışmak, başvuruda yardım almak isteyenler için bugün görevlendirilen  nöbetçi memurdan saat 17.30'a kadar yardım ve destek alabileceğini belirten  Bülbül, "Vatandaşımız 24.00'e kadar internet üzerinden de başvuru yapabilir.  Bugün başvuru için son gün. 30 Haziran'a kadar da para yatırabilirler. Başvuru  talebi almak için bugün il müdürlüğümüzde nöbetçi bir arkadaşımız çalışıyor."  diye konuştu.

Edirne ve ilçelerinden 22 bin 300 başvuru aldıklarını aktaran Bülbül,  "İmar barışı geçen yıl başladı. En son uzatmadan sonra Sayın Bakanımız yaptığı  açıklamayla uzatma olmayacağını ifade etti. Vatandaşlarımız bugünü  değerlendirmeleri gerekiyor. Bu  onlar için bir şans." ifadesini kullandı.

Müracaat edemeyenler için bugün çalıştıklarını aktaran Bülbül,  "Nöbetçi arkadaşımız başvuruları alıyor. En fazla başvuruyu merkez ilçe ve Keşan  ilçemizden aldık. Vatandaş menfaatine, ülkemizin menfaatine olan bir olay." dedi.

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (1)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • RİZE li mulivbjk16 Haziran 2019 00:40

    ekgyo hakkında bilgi verebilecek bir devlet büyüğü varmı acaba...bu şirkete 2 milyar tl ,  2 milyar  tl sukuk kullandırılıyor. B u paralar nereye gidiyor diye kimse merak etmiyorsa , demekki biz yatırımcılar hariç herkez  bu paraların nereye gittiğini biliyor....sayenizde HerŞeyÇokGüzelOlacak.....