E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaYaşam-MagazinHava sıcaklıkları daha da düşüyor!---

Hava sıcaklıkları daha da düşüyor!

Hava sıcaklıkları daha da düşüyor!
22 Mayıs 2020 - 08:22 www.borsagundem.com

Hava sıcaklığının kuzey, iç ve batı kesimlerde hissedilir derecede azalacağı diğer yerlerde değişmeyeceği tahmin ediliyor

Hava sıcaklığının kuzey, iç ve batı kesimlerde hissedilir derecede  azalacağı diğer yerlerde değişmeyeceği tahmin ediliyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre Marmara, Ege, Batı Akdeniz, Karaman dışında İç Anadolu bölge geneli, Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzeyi ile bu akşam saatlerinde Van çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı  geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların Batı ve Orta Karadeniz ile Kocaeli, Sakarya, Yalova, İstanbul'un Anadolu yakası ile bu gece İzmir, Kuzey Ege kıyıları ve Balıkesir'in batı kıyılarında yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgarın Marmara'nın kuzey ve  batısında kuzey ve kuzeydoğu, Güney Ege'nin iç kesimleri, Göller  yöresi, İç Anadolu, Orta ve Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun kuzey ve batısında güney ve güneybatı yönlerden kuvvetli (50 ila 70 zaman zaman kısa süreli 80 km/sa) olarak esmesi bekleniyor.
Rüzgarın kuzeybatı kesimlerde kuzey ve kuzeydoğu, diğer yerlerde  güney ve güneybatı yönlerden orta kuvvette, Marmara'nın kuzey ve batısı, Güney Ege'nin iç kesimleri, Göller yöresi, İç Anadolu, Orta ve Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun kuzey ve batısında kuvvetli (50 ila 70 zaman zaman 80 km/saat) olarak esmesi bekleniyor. 

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)