E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemGül, Babacan'ın partisinde yer alacak mı?---

Gül, Babacan'ın partisinde yer alacak mı?

Gül, Babacan'ın partisinde yer alacak mı?
13 Kasım 2019 - 20:29 www.borsagundem.com

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün, eski Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın kuracağı yeni partide yer almayacağı, oluşuma dışarıdan destek vereceği ileri sürüldü.

Türkiye gazetesinden Yücel Kayaoğlu’nun haberine göre, eski Başbakan Yardımcısı Ali Babacan’a yakın kaynaklar, yeni partinin kurucular kurulunun 60-70 kişiden oluşacağını, tüzük ve programının hazır olduğunu, genel merkez binası için de dört ayrı alternatifi değerlendirdiklerini dile getirdi.

Kulislere göre Babacan, aralık sonuna kadar partinin kuruluşunu gerçekleştirecek.

Haberde, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile ilgili ise şu ifade yer aldı:

“Edinilen bilgilere göre, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Babacan’ın kuracağı partide yer almayacak. Ancak, Babacan ve ekibi ile yapılan görüşmelerde Gül’ün ‘Ben her türlü desteğe hazırım. Gerek fikir verme anlamında gerekse de bazı isimlerin partiye desteğini sağlama ve ilişkileri yürütme anlamında destek vereceğim’ dediği öğrenildi.”

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (10)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
 • vatandaş14 Kasım 2019 10:14

  Babacan halk nezlinde başarılı olmak istiyorsa. Bizi bu duruma getiren tek adama muhtaç eden hiç bir risk alamayan GÜL den uzak durmalıdır. Halkta bu adamı sevmiyor.

 • KILIÇ14 Kasım 2019 08:03

  SAYIN ABDULAH GÜL ,E  YAKIŞTIRAMADIGIM İŞLERLE UGRAŞIYOR OYSAKİ EN YÜKSEK MAKAMLARDA GÖREV YAPMIŞ BİR İNSAN KARIŞTIRMA İŞİNE TEVESSÜL ETMEMELİ BİR BAKIYORUM KILIÇTAROGLUYLA GÖRÜŞÜYOR BAKIYORUM BABACANLA GÖRÜŞÜYOR AÇIKÇASI GÖREV ALMIŞ SANKİ KARIŞTIRMACAI GİBİ .

 • MUSTAFA DARICI14 Kasım 2019 00:05

  Sa çok payın A.  Gül ün  Ali  Babacan ile birlikte yeni kurulacak partide  olması BABACAN a   çok puan kaybetirir.Parti  ölü doğar.BABACAN  ın bu durumun farkında olduğunu tahmin ediyorum.Partinin bugüne kadar  kurulmamasının en büyük sebebi bu.

 • emekli13 Kasım 2019 23:05

  kendi maaşlarına yüzde 50 zam yapan c. başkanı.başka işiniz yokmu,ticaret yapın,vekil maşı çokmu tatlı.

 • gobel6613 Kasım 2019 22:21

  Kısa zamanda partinizi, kurup boyunuzun ölçüsünü almanızı bekliyoruz.

 • Vicdan13 Kasım 2019 21:59

  Yazık yazık ne hallere düştünüz Allah kimseye bu duruma düşürmesin Abdullah Gül'ün yerinde olmayı hayatta istemem Ekmek yediği kabı kirletene ne denir

 • tt13 Kasım 2019 22:42

  eleştireceksen doğru yerden eleştir. abdullah gül partiden ayrılan isim değil, dışlanan isim. erdoğanla ters düştüler

 • Öner13 Kasım 2019 21:36

  Allah yolunuzu açık etsin. Tanrı yar ve yardımcınız olsun Yeter ki ülkemizi bu tek adam politikasından kurtarıp gerçek demokrasiyi getirin. Hepimizi fakirleştiren Akp partili Cumhurbaşkanından kurtarın.

 • Sert13 Kasım 2019 22:47

  Ne mallar var ya netenyahu gelse oy verecekler

 • Karaoğlan13 Kasım 2019 20:50

  Ulen Ateş olsanız cürümünüz kadar yer yakarsınız