E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaŞirket HaberleriGedik Yatırım’ın yatırımcı seminerleri başladı---

Gedik Yatırım’ın yatırımcı seminerleri başladı

Gedik Yatırım’ın yatırımcı seminerleri başladı
23 Mayıs 2022 - 16:59 www.borsagundem.com

Gedik Yatırım, yatırımcılara yönelik eğitim seminerlerinin ilkini Karadeniz Ereğlisi’nde gerçekleştirdi. Şirket, yıl boyunca devam edecek yatırımcı seminerleri ile finansal okuryazarlığın gelişmesine katkı sağlayacak.

Türkiye’nin önde gelen yatırım kuruluşları arasında yer alan Gedik Yatırım, Türkiye genelindeki yatırımcı seminerlerine başladı. Seminerlerin ilki, 18 Mayıs’ta Karadeniz Ereğlisi’nde gerçekleştirildi. Mayıs ayında başlayan seminerler, haziran sonuna kadar devam edecek. Seminerlerin ikinci durağı 25 Mayıs tarihinde Karabük’te düzenlenecek. Haziran ayında da 5 farklı lokasyonda devam edecek olan seminerlerin takvimi şöyle: 8 Haziran’da Balıkesir, 9 Haziran’da Bandırma, 16 Haziran’da Konya, 22 Haziran’da Edirne-Çorlu-Çanakkale bölgesi ve 25 Haziran’da da Samsun-Ordu bölgesi yer alıyor.

“Finansal okuryazarlığa katkı sağlamayı hedefliyoruz”

Yatırımcı seminerlerinin ücretsiz ve herkese açık olarak düzenlendiğini ifade eden Gedik Yatırım Genel Müdürü Ersan Akpınar, “Seminerlerimizi Türkiye’de finansal okuryazarlığın ve bilincin artması, doğru yatırım kararları almak için bir rehber olması ve finans piyasasının doğru anlaşılması amacıyla düzenliyoruz. Biliyoruz ki finansal okuryazarlık sadece bugünün şartlarını iyileştirmeyi değil, emeklilik ve gelecek için de doğru planlama yapabilmeyi sağlayan bir kazanımdır.Finansal okuryazarlık bireylere sağladığı faydanın yanında, ülke ekonomisine sağladığı katkı ile de önemli bir yere sahiptir. Mayıs ayında başlayan seminerlerimizin ilk bacağı haziran sonuna kadar devam edecek. Yıl boyunca birçok ilimizde Gedik Yatırım Yatırımcı seminerlerini devam ettireceğiz. İlkini gerçekleştirdiğimiz Karadeniz Ereğlisi’nde katılımın ve ilginin oldukça yüksek olduğunu memnuniyetle gördük. Doğru yatırım ve finansal bilincin gelişmesine katkı sağlamaktan dolayı çok mutluyuz” diye konuştu.

SPK'dan Gedik Yatırım'ın bedelsizine onay

Gedik Yatırım, yatırımcılar için yeni bir dönem başlatıyor!

Gedik Yatırım’dan mikroyatırım uygulaması Yancep’e 350 bin dolarlık yatırım

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Son Değer: 6,34
En Yüksek: 6,43
En Düşük: 6,27
Değişim 1,93 %
FK: 8,04
PD / DD: 3,70
İşlem Hacmi 1.191.920
Toplam Adet: 188.801
Ağırlıklı Ort.: 6,31
YORUMLAR (2)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)