E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaNeden YükseldiGEDIK: İki ülkede lisans haberiyle yükseldi---

GEDIK: İki ülkede lisans haberiyle yükseldi

GEDIK: İki ülkede lisans haberiyle yükseldi
31 Temmuz 2019 - 12:54 www.borsagundem.com

Gedik Yatırım Holding'in iki ülkede lisans almak için harekete geçmesi Gedik Yatırım Menkul Değerler hisse fiyatını sert yükseltti

Gedik Yatırım Holding, Birleşik Krallık ve Karadağ'da aracı kurum lisansı almak için çalışmalara başladı. Bu durum Gedik Yatırım Menkul Değerler hisse fiyatını sert yükseltti.

Gedik Yatırım Menkul payları dün kapanışı 3.76 liradan yaptı. Piyasa kapanışının ardından şirketten KAP'a gönderilen açıklamada Birleşik Krallık ve Karadağ'da aracı kurum lisansı alınması için ilgili ülkelerin sermaye piyasası otoritelerine başvuru yapılmasına karar verildiği ifade edildi.

Gedik Yatırım Menkul payları yeni güne 3.78 liradan başladı. Gün içi en yüksek 4.49 lirayı gören hisse fiyatı alt tarafta en düşük açılış fiyatında kaldı.

GEDIK, %7.71 oranında yükselişle 4.05 liradan gün ortasına girerek, borsanın kar satışı yediği günün ilk yarısında en çok primlenen hisseler arasında yerini aldı.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Son Değer: 6,07
En Yüksek: 6,11
En Düşük: 6,04
Değişim -0,49 %
FK: 8,43
PD / DD: 2,84
İşlem Hacmi 143.008
Toplam Adet: 23.575
Ağırlıklı Ort.: 6,07
ETİKETLER :
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)