E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaSporGalatasaray başkanlık seçiminde önemli gelişme---

Galatasaray başkanlık seçiminde önemli gelişme

Galatasaray başkanlık seçiminde önemli gelişme
18 Mayıs 2022 - 07:41 www.borsagundem.com

Sarı-kırmızılı kulüpte haziran ayı başında yapılacak olağanüstü genel kurul öncesi, Dursun Özbek ve Metin Öztürk seçime birlikte girme kararı aldı

Galatasaray'da 4-11 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek Olağanüstü Seçim Genel Kurul öncesinde Dursun Özbek ve Metin Öztürk, Özbek başkanlığında birleşme kararı aldı.

Galatasaray'da 4-11 Haziran'da yapılacak Olağanüstü Seçim Genel Kurulu'nda Metin Öztürk daha önce başkan adaylığını açıklamıştı. Seçim öncesinde eski başkanlardan Dursun Özbek, Metin Öztürk ile birlikte seçime girme kararı aldı.

Dursun Özbek ve Metin Öztürk, Özbek başkanlığında tek listeyle seçime girecek.

Metin Öztürk'ün ikinci başkan olacağı öğrenildi.

ÖZTÜRK'ÜN AÇIKLAMASI

Metin Öztürk, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Dursun Özbek ile gerçekleştirdikleri görüşmelerde önemli ilerlemeler sağladıklarını belirterek, "Dursun Başkan ile beraber yarın (bugün) liste çalışması yapacağız. Anlaşırsak ortak liste vereceğiz. Prensip anlaşması yaptık. Gizli saklı bir şey yapmadığımız için de bunu duyuruyoruz. Galatasaray'da kapı arkasında işlerin yapılmasına karşıyız. Yaptığımız görüşmede mutabık kaldık. Oturup, liste yapacağız" diye konuştu.

Galatasaray'ın geleceğini ön planda tuttuğunu aktaran Öztürk, "Ben 4 senedir çalışan biri olarak kendi çıkarıma ya da geleceğime değil, Galatasaray'ın çıkarına ve geleceğine bakarak bir karar aldım. Bu listenin içinde Dikran Gülmezgil, İsmail Sarıkaya, Rıza Morova, Bora İsmail Bahçetepe, Dursun Özbek, Erden Timur var. Böyle harika bir ekibi Galatasaray bir daha ne zaman görecek? Herkes 'Listeler yetersiz.' demiyor muydu? İşte bombayı patlattık" ifadelerini kullandı.

Galatasaray’daki yönetim krizi için yeni formül

 

Galatasaray'da Burak Elmas'tan seçim öncesi dev operasyon!

 

Galatasaray'a bir başkan adayı daha!

 

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)