E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaSporFırat Develioğlu: Başkanlığa daha fazla aday gerekiyor---

Fırat Develioğlu: Başkanlığa daha fazla aday gerekiyor

Fırat Develioğlu: Başkanlığa daha fazla aday gerekiyor
14 Mayıs 2022 - 13:59 www.borsagundem.com

Galatasaray Kulübünün 11 Haziran'da yapılacak olağanüstü seçimli genel kurulunda başkanlığa aday olacağını açıklayan Fırat Develioğlu, "Üçüncü, dördüncü ve beşinci adayların çıkmasının teşvik edilmesi gerektiğine inanıyorum." dedi.

Fırat Develioğlu, Taksim Intercontinental Otel'de düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Tüm gücüyle seçim çalışmalarını sürdüreceğini belirten Develioğlu, "Galatasaray demokrasinin kalesi. Adayların çıkması, Galatasaray'a zenginlik getirecek. Üçüncü, dördüncü ve beşinci adayların çıkmasının teşvik edilmesi gerektiğine inanıyorum. Ciddi bir rekabet ortamına girdiğimizi düşünüyorum. Diğer başkan adaylarının özellikle bu dönemde Galatasaray'ı yönetmemeleri gerektiğini düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

Kulüpte 30 Nisan'da gerçekleştirilmesi planlanan olağanüstü seçimli genel kurulu mahkemeye başvurarak iptal ettirmesine ilişkin de konuşan Develioğlu, "Bu bir haktı ve bunu kullandım. Adaletsizlik gördüm. Galatasaray'ın önünü ilerleyen yıllar için açması gereken noktaya dikkat çektiğimi düşünüyorum. İlk mali genel kurulda idari ibrasızlık konusunun gündemden çıkarılacağını düşünüyorum. Orta bir yol bulunabilirdi. Ben Burak Elmas olsam 'Seçim tarihimiz 15 Mayıs 2024' diye duyururum. Sonuna kadar devam ederim." değerlendirmesinde bulundu.

SPK, Galatasaray Sportif'e para cezası kesti

Fenerbahçe: Galatasaray'a davetimiz hala geçerli

Yayın ihalesi krizi: Galatasaray ve Fenerbahçe'den ortak karar!

 

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Son Değer: 3,69
En Yüksek: 3,84
En Düşük: 3,43
Değişim 4,24 %
FK: 0,00
PD / DD: -2,14
İşlem Hacmi 220.700.567
Toplam Adet: 60.324.479
Ağırlıklı Ort.: 3,63
YORUMLAR (1)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)