E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaSporFikret Orman'dan Yıldırım'a sert cevap---

Fikret Orman'dan Yıldırım'a sert cevap

Fikret Orman'dan Yıldırım'a sert cevap
24 Ekim 2015 - 18:50 www.borsagundem.com

Fikret Orman, Aziz Yıldırım'ın Divan toplantısında Beşiktaş yönetimi ve Şenol Güneş ile ilgili sarf ettiği sözlere cevap verdi

Aziz Yıldırım'ın ayrıştırıcı ve kavgacı bir üsluba sahip olduğunu ama kendilerinin böyle bir seviyeye asla inmeyeceklerini belirten Orman, "Biz bunları yemeyiz başka kapıya" ifadelerini kullandı.

Teknik direktör Şenol Güneş ise, Aziz Yıldırım'a cevap vermeyeceğini söylerken, "Aziz Yıldırım'a cevap vermem çünkü O kulüp başkanı, Beşiktaş'tan şüphe duysaydım burada olmazdım" dedi.

Fikret Orman'ın Aziz Yıldırım'a cevap verdiği açıklamalar şu şekilde:

"AZİZ BEY AYRIŞTIRICI KAVGACI "
"Dün Galatasaray Başkanı maça gitmek istediğini açıkladı. Artık sporu yönetenlerin dostluk üzerine mesajlar vermesi gerektiğini ve kavga ortamının bitmesi gerektiğini söyledi. Beşiktaş'ta da bizim büyüklerimizden öğrendiğimiz, bizim bir üslubumuz var. Polemiklere girmeyiz. Hiç bir camia ile ilgili açıklamalar yapmayız. Türk sporun belli bir seviyeye gelmesi için hareket ederiz. Bu üslubu da hep korumaya çalıştık.

Aziz bey ayrıştırıcı, kavgacı bir üslupla geliyor. O'nun da kendine göre bir üslubu var, bu bize göre doğru bir üslup değil. Ayrıştırıcı olmak, Türk sporunu kaos içine sokmak doğru bir üslup değil. Bizimle ilgili zaman zaman açıklamalarda bulundular, biz de dedik ki bu spor, ahlak bizim üslubumuzu içermiyor biz buna cevap vermeyiz diye açıklamalarda da bulunduğumuzu hatırlıyorum. Biz bu ayrıştırıcı, sporu çirkinleştirici durumda bulunmayacağız."

"KİMSENİN HADDİNE DEĞİL"
"Ben daha ileri giderek söylüyorum. Ben çok halkın arasında olan biriyim. Her zaman halkın arasında dolaşırım. Fenerbahçeli taraftarlarla da karşılaşıyoruz, fotoğraf çektiriyoruz. Fenerbahçeli taraftarlarını bana söylediği bir tek şey var 'aman başkan sakın üslubunu bozmayın, Aziz Beyle aynı seviyede konuşmayın' diyorlar. Biz bunu rol olsun diye değil, bizim eğitimimiz böyle.

Şimdi ilk günden beri Beşiktaş kulüp başkanı değil Langaspor başkanı olsa hiç kimsenin haddine değildir bir camiayı yöneten kişilerin başka camia alakalı açıklamalarda bulunması. Bizi alakadar eden şeyler kendi camiamızla ilgili şeylerdir. Beşiktaş kendiyle ilgili şeyleri açıklar. Şike sürecinde de biz ilk günden kendimizle alakalı şeyleri açıkladık. Bunu da kamuoyu gayet iyi şekilde algıladı. Baktığınız zaman da kamuoyu algısında bu zaten böyledir."

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)