E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaSporFikret Orman: Beşiktaş'taki görevimden istifa edeceğim---

Fikret Orman: Beşiktaş'taki görevimden istifa edeceğim

Fikret Orman: Beşiktaş'taki görevimden istifa edeceğim
24 Eylül 2019 - 12:02 www.borsagundem.com

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, mevcutiyetinin Beşiktaş'a zarar verdiğini düşündüğünü belirterek görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı kulüpteki görevini tamamlamayı düşündüğünü söyledi. Beşiktaş'ta kan değişikliğine ihtiyaç var diyen Orman, yarın olağanüstü toplanacaklarını belirtti.

Fikret Orman'ın açıklamaları şöyle;

"Stat yapılırken hayatımı burada geçirdim her tuğlada emeğim var"

Buradaki tek amacım Beşiktaş'a hizmet etmek oldu, başka bir amaç için burada bulunmadım. Ben Beşiktaş başkan olduğum sürece kimsenin kaldıraç noktası olmadım tribünlerle bir yere gelmedim tüm desteğimi Beşiktaş taraftarından aldım. Başkanlık süresinde kimseye askıntı olmadım kimseden bir şey istemedim hiçbir kampanya yapmadım. Stadı 1 sene içinde 2 üzerinde kurumdan geçer izin aldık ortada hiçbir izin yok Cumhurbaskanımız bize çok destek oldu. Stat yapılırken hayatımı burada geçirdim her tuğlada emeğim var. İzinleri aldık, stadı yaptık. 2 sene göçebe gibi oynadık. FFP yüzünden Avrupa'ya gidemedik. Beşiktaş'ın geliri yoktu.

"Namusumuzla irdelendik"

Taraftar gruplarından destek istemedim zaten destek de görmedik. Hatırlıyorum Olimpiyat'ta bir maçta geriye düşünce tribünler boşalmıştı. Futbol takımımıza birçok star oyuncuyu kattık. Mario Gomez'ler, Demba Ba'lar geldi. Bu süreçte Beşiktaş taraftarıyla hep beraberdik. Türkiye'nin her yerine gittik. Çorum, Van, Kars, Uşak... Beşiktaşlıları bir araya getirmek için yaptım bunları. Beşiktaş TV'yi kapattık ama müthiş bir yer yaptık burayı. Geçen sene iç dinamiklerle uğraşmak zorunda kaldık. Kısır çekişmeler, sosyal medyadan insanları örgütlemek... Dışarıdan anlatılmaz, bunlarla muhatap olmak çok yorucu bir şey. Namusumuzla irdelendik ve bu bir tezahürat haline geldik. Artık anlamaya başladım. Pusu kültüründen işler daha farklı noktaya gitmeye başladı. Artık hep bir olumsuzluk var. İnsanlar mutsuz.

"Beşiktaş'taki görevimi tamamlıyorum"

Ben bu süreci yaparken hep Beşiktaş'a faydam olsun diye yaptım, kimseyle kavga etmedim. Ettiklerimle de Beşiktaş menfaatleri için ettim. Kavgam Beşiktaş'la alakalıydı. Artık o süreçten sonra da 'Ben bu işi neden yapıyorum?' diye kendimi sorgulamaya başladım. Benim mevcudiyetimin Beşiktaş'a zarar verdiğini görüyorum. Beşiktaş'ta bir kan değişikliğine ihtiyaç var. Yarın Beşiktaş yönetimini toplayacağım. Beşiktaş'taki görevimi tamamlıyorum. Ben kimseye bir kötülük yapmadım. Ne yaptıysam Beşiktaş için yaptım. Helal hoş olsun.

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Son Değer: 6,25
En Yüksek: 6,45
En Düşük: 6,09
Değişim 2,63 %
FK: 0,00
PD / DD: -0,95
İşlem Hacmi 184.859.356
Toplam Adet: 29.353.851
Ağırlıklı Ort.: 6,30
YORUMLAR (11)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
 • Emrah24 Eylül 2019 22:48

  Nasıl Beşiktaşlısın? Sergen Yalçın hocayı beğenmeyip Abdullah avcıyı getirdin bu başak şehir maçlarını hep 1_0 kazandı savunma oynarak kazandı hep bencede bırakman iyi olur başkanlığı diyeyim.İnşallah Sergen hoca ilerde fenerbahçemizde teknik direktör olur he Ersun hocada hucum futbolu oynatır o ayrı konu.

 • çarsıııı24 Eylül 2019 20:08

  iyi yedin BEŞİKTAŞ,ı daha düne kadar adı bile bilinmeyen yaratık ken meşhur oldun BJK sayesinde   en borçlu kulupler halıne soktun   sıfıra sıfır elde var sıfır sadece bu fiko denen  3 kagıtcı kazandı defolllllllllllllllllllllllllllll

 • Menfaat dünyası24 Eylül 2019 16:30

  Kimse kendisini rezil etmek için başkan olmaz.

 • TUNA24 Eylül 2019 14:35

  HAAAA SİİİTTTTTTİRRR GİT :D  :D 

 • RIZEli mulivbjk24 Eylül 2019 14:02

  Tüpçü gibi indirdiğin paraları da hibe et....

 • asi24 Eylül 2019 12:53

  6.62 den hisseleri sattınız insanlara yazıklar olsun size 

 • salim24 Eylül 2019 12:50

  Bir Fenerli olarak söylüyorum, Fikret Orman çok efendi bir insandı,,ne yazıkki baskılar sonucu istifa etmek zorunda kalıyor,,,yazık gerçekten,,Türk futbolu böyle iyi insanları bertaraf etmemeli.

 • Bika24 Eylül 2019 12:43

  Yeni yönetim bu futbolcularla ve teknik direktörle devam etmek istemeyebilir, bırakacaksa daha önce bırakması gerekirdi.

 • Okie Dokie24 Eylül 2019 12:41

  Depremleri seviyorum kardeşlerim

 • Esat24 Eylül 2019 12:12

  En iyi dönemde kaymağını ye şimdi biraz zorlaşınca hemen istifa ohhh ne ala memleket. Kendi reklamını yaptı işini yaptı şimdi bırakıyorum

 • ali24 Eylül 2019 12:08

  hayırlısı olsun sayın orman