E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemFeyzioğlu'ndan Mahruki açıklaması---

Feyzioğlu'ndan Mahruki açıklaması

Feyzioğlu'ndan Mahruki açıklaması
24 Ekim 2016 - 14:40 www.borsagundem.com

Metin Feyzioğlu, Nasuh Mahruki'nin Cumhurbaşkanını tehditten tutuklamaya sevkedilmesi hakkında açıklama yaptı.

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, AKUT kurucusu ve Sözcü yazarı Nasuh Mahruki’nin tutuklamaya sevk edilmesiyle ilgili açıklama yaptı. “Nasuh Mahruki’nin Cumhurbaşkanını tehditten tutuklamaya sevkedildiğini öğrendim. İddia konusu televizyon programını izlemiştim. Mahruki’nin söylediği, hiçbir makam kimseye mülk değildir, birgün devleti yönetenler değişir, bugün suç işleyenler o gün yargılanır.” diyen Feyzioğlu “Bu bir düşünce açıklamasıdır. Eleştiri hakkının kullanılmasıdır. Demokrasinin özü, bugün yönetenlerin zaten yarın değişeceğinin kabul edilmesidir. ‘Bir gün devir degişecek’ denmesinin tehdit olarak yorumlanması son derece yanlıştır. Kişilerin yargılanıp yargılanmayacağına da zaten bağımsız ve tarafsız olmasını beklediğimiz savcılar karar verir. Tutuklama talebi üzerine Türk yargısının bu hususları dikkate alarak karar vereceğine inanmak istiyorum. Konuyla ilgili İstanbul Barosu Başkanı Sayın Durakoğlu’nu bilgilendirdim. Türkiye Barolar Birliği İnsan Hakları Merkezi yetkilileri de şu an bu konu ile ilgileniyorlar. Ben de en yakından takip ediyorum” diye konuştu.

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (1)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • m.ali24 Ekim 2016 22:32

    Ulen dun yoktunuz. Bugün vardınız. Yarın olmayacaksınız. Şu dağcılık aslında yasaklan malı. Tek işleri dağa çıkıp doğayı kirletmek.