E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaSpor'Fenerbahçesiz GS işimize gelmez'---

'Fenerbahçesiz GS işimize gelmez'

'Fenerbahçesiz GS işimize gelmez'
28 Ağustos 2013 - 22:33 www.borsagundem.com

Galatasaray Sportif Direktörü Bülent Tulun, CAS'ın verdiği men kararını değerlendirdi

Galatasaray Sportif Direktörü Bülent Tulun, Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi'nin (CAS), Fenerbahçe'nin UEFA organizasyonlarından 2 yıl men edildiği cezayı onamasına ilişkin, "Yani Türk futbolu adına üzücü. Fenerbahçe'nin kötü durumda olması Galatasaray'ın işine gelmez. Her şey rekabetten doğar" dedi.
Lazio kulübü yetkilileriyle görüşmek üzere geldiği Roma'da Türk gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bülent Tulun, Fenerbahçe'nin cezasının onanmasıyla ilgili yorumu sorulduğunda, "Söylenecek bir şey yok. Türk futbolu adına keyifli bir iş değil. Fenerbahçe'nin böyle bir durumda olması Galatasaray için pazarlanabilir (marketable) bir durum değil. Biz Fenerbahçe'yle yarışmak isteriz. Onun kötü durumda olması bizim işimize gelmez" diye konuştu.
Galatasaray'ın da kötü durumda olmasının Fenerbahçe'nin işine gelmeyeceğinin altını çizen Tulun, "Her şey rekabetten doğar; heyecan, alışveriş, statların dolması. Bunların hepsi rekabete bağlı" dedi.
"Aynı şeyi Roma-Lazio için de düşünelim" diyen Tulun, "Mesela Roma 12'nci sırada ve ceza almış falan diyelim. Bu da Lazio'nun işine gelmez ki. Ben önde olayım hep ama biraz da kafa kafaya gidelim. İşin keyfi de o. Yani Türk futbolu adına üzücü" diye sözlerini sürdürdü.

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

ETİKETLER :
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)