E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaSporFenerbahçe'den 'zorunlu açıklama'---

Fenerbahçe'den 'zorunlu açıklama'

Fenerbahçe'den 'zorunlu açıklama'
24 Haziran 2021 - 23:18 www.borsagundem.com

Kongreye katılmayacağını açıklayan Aziz Yıldırım'a, Fenerbahçe Twitter hesabından yanıt verildi. Verilen yanıt 'zorunlu açıklama' başlığı ile servis edildi

Fenerbahçe eski Başkanı Aziz Yıldırım'ın, yarın yapılacak olan kongreye katılmayacağını açıklaması sonrası Fenerbahçe Spor Kulübü 'Zorunlu açıklama' başlığıyla bir duyuru yaptı.

Fenerbahçe'de eski başkan Aziz Yıldırım, yarın gerçekleştirilecek olan Fenerbahçe'nin genel kuruluna katılmayacağını açıkladı.

Yıldırım, kongre öncesi maraton tribünü tarafındaki otoparkı kullanma isteklerinin kabul edilmediğini belirterek, kongreye katılmayacağını bildirdi.  Yıldırım ve ekibinin buradaki otoparkı kullanma talebini, eski yönetici Abdullah Kiğılı'nın sağlık durumundan dolayı yaptığı belirtildi.

Fenerbahçe Spor Kulübü ise konuya ilişkin bir duyuru yayınladı. 'Zorunlu açıklama' adı altında yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

  • "Fenerbahçe Spor Kulübü Eski Başkanı Sayın Aziz Yıldırım’ın, bu akşam saatleri itibariyle yaptığı açıklamayı takip ettik. Stadımızın Maraton Tribün tarafındaki otoparkı kullanma isteklerinin kabul edilmediği gerekçesiyle yapılan açıklamaya dair zorunlu olarak dile getirmek istiyoruz ki:
  • Stadımızdaki tüm otopark alanları, 25-26 Haziran’da düzenlenecek kongremizde, önceki tüm kongrelerimizde olduğu gibi kullanıma kapalı olmasına, tüm üyelerimize de bu doğrultuda bilgi verilmiş olmasına rağmen Sayın Aziz Yıldırım’ın belirttiği doğrultuda kendilerine bir alan açılmış;
  • Kongre giriş kartlarının teslim alınacağı alana çok daha yakın olan Fenerium Otoparkımızdan kendilerine yer verilmiştir. Arzu ederlerse otoparkın hemen üzerindeki Fenerium Tribünü’nü de kullanabileceklerini de belirtmek isteriz.
  • Dolayısıyla yapılan bu açıklamanın hiçbir cümlesi gerçeği yansıtmamaktadır.
  • Ayrıca açıklamada belirtilen “kulübümüzün sınırlı imkanları ile bu anıt stadyumu inşa eden ve kulübümüze kazandıran insanlar olarak reva görülen bu uygulamayı üzüntü ve esefle kınıyoruz” mesajına dair de şunu vurgulamak isteriz ki;
  • Bu stat, Fenerbahçe Eski Başkanı Sayın Aziz Yıldırım’ın önderliğinde, Fenerbahçe camiasının elbirliği ve emekleriyle hiçbir devlet kurumundan destek almadan tamamen Fenerbahçe’nin kaynaklarıyla inşa edilmiştir.
  • Kendisinden beklentimiz, bugün canlı yayında söz vermiş olduğu gibi Eski Başkan Sayın Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarının, Fenerbahçemizin demokrasi bayramı olan kongremize katılım göstermeleridir. Saygılarımızla."
  • Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a sert sözler! Adaylık açıklaması...

     

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Son Değer: 36,48
En Yüksek: 36,72
En Düşük: 36,32
Değişim -0,05 %
FK: 0,00
PD / DD: -3,96
İşlem Hacmi 15.368.967
Toplam Adet: 420.932
Ağırlıklı Ort.: 36,51
YORUMLAR (2)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)