E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaSporFenerbahçe’den Ahmet Ağaoğlu’na yanıt!---

Fenerbahçe’den Ahmet Ağaoğlu’na yanıt!

Fenerbahçe’den Ahmet Ağaoğlu’na yanıt!
15 Haziran 2021 - 14:22 www.borsagundem.com

Fenerbahçe, Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun 2010-2011 sezonu ile ilgili sözlerine resmi internet sitesinden yaptığı açıklamayla yanıt verdi.

Fenerbahçe Kulübü, Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu’nun 2010-2011 sezonuyla ilgili sözlerine yanıt verdi. Ahmet Ağaoğlu’nun “2010-11 yılında sportif suç işlenmiştir. Cezası da UEFA tarafından verilmiştir. Bu konunun Trabzonspor tarafından tartışılacak tarafı yok. Kesinleşmiş bir şike vardır. Cezası da UEFA tarafından verilmiş, CAS ve İsviçre Federal Mahkemesi tarafından onaylanmıştır” sözlerine yanıt veren Fenerbahçe Kulübü’nün açıklamasında “Sayın Ağaoğlu’nun bahsettiği UEFA ve CAS kararları, sanıkların hüküm giydiği sahte deliller ve iftiralar ışığında hazırlanmış iddianame baz alınarak verilmek zorunda bırakılmıştır” ifadeleri kullanıldı.

FENERBAHÇE’NİN AÇIKLAMASI

“Hain Fethullahçı Terör Örgütü’nün planlaması ve azmettirmesiyle Fenerbahçemize kurulan kumpas davasında mahkeme hükmünün açıklanmasıyla sanıkların aldığı binlerce yıllık cezaların, ülkemiz medyasının yanı sıra dünyanın önde gelen medya kuruluşlarında da geniş yer alması ve Kulübümüzün haklılığının tescil edilmesi herkesin malumudur.

4 Haziran 2021 günü, ilk günden beri duruşunu değiştirmeyen, büyük bir inançla kumpasın karşısında duran Fenerbahçemizin masumiyeti, Türk mahkemeleri tarafından toplumumuza ilan edilmiştir. Yargıtay süreci sonrası nihai kararın tebliğ edileceğini bilmekle birlikte Yüce Türk yargısının hainleri sevindirmeyeceğine dair inancımız tamdır.

Tüm bu gelişmelerin ışığında, toplum olarak FETÖ’nün her alanda ülkemize verdiği zararın karşısında yekvücut durmamız gereken bu süreçte, Trabzonspor Kulübü Başkanı Sayın Ahmet Ağaoğlu’nun, bu hain örgütün değirmenine su taşıyan açıklamalarını ise büyük bir şaşkınlıkla takip ettik.

Ayrıca ülkemizin bağımsız yargısının kararlarını açıkça tanımayan ve uluslararası spor kuruluşlarını yüce Türk mahkemelerinin ve adaletin üstünde tutan bu açıklamalar oldukça kaygı verici ve itibar zedeleyicidir.

Kaldı ki Sayın Ağaoğlu’nun bahsettiği UEFA ve CAS kararları, sanıkların hüküm giydiği sahte deliller ve iftiralar ışığında hazırlanmış iddianame baz alınarak verilmek zorunda bırakılmıştır.

Fenerbahçe; 10.yılına sayılı günler kala hain kumpasın bu ayağına da vakti geldiğinde ‘fener’ tutacak ve hesap soracaktır.

Bu doğrultuda, ülkemizin güzide bir spor kulübünün başkanı olan Sayın Ahmet Ağaoğlu’nu, konumu gereği sahip olduğu etki alanıyla birlikte gelen toplumsal sorumluluğa uygun bir şekilde davranmaya davet ediyor;

Kendisinin, toplumu ve Türk futbolunun ihtiyacı olan birliği temelden sarsabilecek, devletimizin ve yargımızın güvenilirliğine zarar verecek kışkırtıcı söylemlerden kaçınmasını bekliyoruz."

Fenerbahçe ilk bombayı Süper Lig'den patlatacak!

 

Fenerbahçe'ye 23 milyon euroluk çılgın gelir!

 

Rıdvan Dilmen'den 'teknik direktör' açıklaması!

 

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (4)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
 • derviş15 Haziran 2021 17:37

  futbolun derin yapılanmasının baş aktörü iki takım var. fenere karşı derin devlet uğraştı ,siyasiler uğraştı iki kulüp ve yardakçıları uğraştı. medya ele geçirildi bütün satın alınmışlar fenere saldırdı komploda rol aldı ama hepsi bugün kafalarını sokacak delik aramaya başladılar bile. daha bekleyin neler çıkacak neler. Allah ın tokadı yok iki fener düşmanı takımda  da rezil olacak

 • FB15 Haziran 2021 15:42

  Beraber yürüdüler bu yollarda ama bütün fatura sadece fetö ye kesiliyor!

 • Serdar15 Haziran 2021 15:41

  Sadece Fetö parmağı mı var? Başka politik güçler de desteklemiş olamaz mı?

 • Gercek15 Haziran 2021 15:40

  Kimse muktedirler FB yide diğer bir çok klüp gibi kendi politik propagandası aygıtı yapmaya çalıştı ama başaramayınca da yönetimi operasyon yaparak yönetimi wle gecirmeye çalıştı diyemiyor