E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemFahrettin Altun'dan Muharrem İnce açıklaması---

Fahrettin Altun'dan Muharrem İnce açıklaması

Fahrettin Altun'dan Muharrem İnce açıklaması
30 Mayıs 2020 - 03:59 www.borsagundem.com

İletişim Başkanı Altun, Twitter hesabından, katıldığı bir televizyon programını terk eden Muharrem İnce'nin sözlerine ilişkin açıklamada bulundu


İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Sayın İnce'nin, özel bir televizyon kanalının tamamen kendi hür iradesiyle belirlediği yayın tercihleri üzerinden Sayın Cumhurbaşkanımız hakkında haksız, mesnetsiz ve ağır ithamlarda bulunarak takındığı suçlayıcı tavır kabul edilemez" ifadesini kullandı.

Altun, Twitter hesabından, katıldığı bir televizyon programını terk eden Muharrem İnce'nin sözlerine ilişkin açıklamada bulundu.

"Sayın Muharrem İnce'nin, bu akşam bir televizyon kanalında katıldığı programın Sayın Cumhurbaşkanımızın Fetih programında konuşma yaptığı dakikalara denk gelmesi üzerine yarıda kesilmesiyle ilgili sarf ettiği sözlere üzüntüyle şahit olduk" değerlendirmesini yaptı.

Altun, şunları kaydetti:

"Sayın İnce'nin, özel bir televizyon kanalının tamamen kendi hür iradesiyle belirlediği yayın tercihleri üzerinden Sayın Cumhurbaşkanımız hakkında haksız, mesnetsiz ve ağır ithamlarda bulunarak takındığı suçlayıcı tavır kabul edilemez. Türkiye Cumhuriyeti'nde faaliyet gösteren her bir medya kuruluşu özgürce görüşlerini ve yayın tercihlerini yansıtmakta, yasal çerçeve içerisinde faaliyetlerine bir kısıtlama olmaksızın devam edebilmektedir. Sayın İnce'nin bu tavrı medya camiamıza da iftira mahiyeti taşımaktadır. Her hadiseyi fırsat bilip hasmane bir tutumla Cumhurbaşkanımızın şahsına yönelik bir hakaret, iftira ve karalama furyası başlatmaya çalışan bu zihniyetin iflah olmaz saldırılarının son bulmasını temenni ediyoruz."

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (7)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
 • Ali30 Mayıs 2020 20:32

  Adam şeker gibi adam eli yüzü nursuzlar ters geliyor tabi

 • Günaydın 30 Mayıs 2020 18:18

  Boş işler müdürü, birde kaç tane aldığı maaş var bilinmiyor, yetmiyo boğazda bedavaya arsa kiraliyo sonra garip gureba edebiyatı yapiyo, inanan da varsa buyursun inansı

 • şeytan tipli30 Mayıs 2020 13:48

  nasıl gidiyor evine giren 4 maaşla yaşam ? yetmezse haber ver sana da iban açıp para yatıralım....

 • oktaydoğaner30 Mayıs 2020 12:06

  sana proğramdan önce cumhurbaşkanına bağlanılacağı söyleniyor kabul ediyosun sonra reklamlar dürüst ol proğramın başında kabul etme çek git

 • Özgür medya mı?30 Mayıs 2020 12:02

  Ben ne kadar özgürsem,medya da o kadar özgür.Emoji bile gönderemiyorum yaptıklarınıza,bırakın yorum yapmayı...

 • Moss30 Mayıs 2020 10:54

  İçeri atın madem cumhurbaşkanına hakaret var usa da zencilere yapılanları yapıyorsunuz bu ülkede

 • garip30 Mayıs 2020 10:48

   Devlet memurunun, seçilmiş hukumet başkanı ve bazı siyasi partilileri için, aynı siyasi parti adına çalışması mantık dışı.... devlet memuru devletten maaş alıyor, yaptığı iş, seçilmiş hükümet adına açıklama ve partili gibi davranıyor... devlet memuru kanunu ve ettiği yemin varsa merak ediyorum. Umarız bir gazeteci sadece meraklanır ve araştırır. bu olayı her patili yapacak mı yani ? yoksa gayri resmi durum ve bazı devlet kurumlarıncamı tarafsızlık gidince ilgili kişi, görevden alınabiliyor? hukukcu biri umarım okur, gerçek manada çok merak etitğim konu, haber kanallarında zaten akepe düşmanısın diyip, kims ekonuşamaz. ama her merakım için anayasa kitaplarını okumakdan 5 yıldır bıktım. nasıl bir düzen sistem bu ?