E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaYaşam-MagazinErkek arkadaşını öldürdü, pişirip işçilere yedirtti---

Erkek arkadaşını öldürdü, pişirip işçilere yedirtti

Erkek arkadaşını öldürdü, pişirip işçilere yedirtti
20 Kasım 2018 - 15:29 www.borsagundem.com

Birleşik Arap Emirlikleri'nde akıllara durgunluk verecek olay yaşandı

Birleşik Arap Emirlikleri'nde (BAE) savcılar, Faslı bir kadını erkek arkadaşını öldürmekle ve cesedini pişirip Pakistanlı işçilere yedirmekle suçlanıyor.

Sputnik Türkiye'de yer alan habere göre başlatılan soruşturmada, Faslı kadının erkek arkadaşını öldürdükten sonra cesedini parçalara ayırdığı ve pişirerek 'machboos' adı verilen geleneksel bir yemek haline getirerek Pakistanlı işçilere yedirdiği belirtildi.

Al-Ain emirliğindeki savcılara göre, kadının 7 yıldır ilişki içerisinde bulunduğu erkek arkadaşı, başkasıyla evlenmeyi planladığını söylemesi üzerine erkek arkadaşını öldürdü.

ERKEK KARDEŞİ İNSAN DİŞİ BULDU

Abu Dabi'de yayınlanan bir ulusal gazeteye göre cinayet, kadının erkek arkadaşının kardeşi tarafından blender'da bulunan bir insan dişi üzerine açığa çıktı. Cinayetin ise yaklaşık 3 ay önce işlendiği öğrenildi.

Polis tarafından yapılan açıklamada, soruşturmanın tamamlanmasının ardından kadının mahkeme karşısına çıkacağı belirtildi.

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

ETİKETLER :
YORUMLAR (3)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • Cemal erdem20 Kasım 2018 19:42

    Aynısı 90li yıllar da bizde de olmuştu adanada

  • bir yorum20 Kasım 2018 17:44

    Valla bu bae sonunda gerçekten yamulacaklar.Bunlar zenginliğin verdiği şımarıklığın en üst boyutunu yaşıyorlar. Bu vahşetleri çok kolay bir şekilde yapabiliyorlar.Onlar arap diye sakın müslüman falan zannetmeyin.Onların büyük bir kısmı müşrik ve kafir olabilir Allahu Alem.İçlerinde çok az gerçek manada Kur'ana inanan müslüman vardır.

  • şovenisn kafa, nato kafa... Türk ahlakı...20 Kasım 2018 22:59

    Kesin bilgiye nerden sahip oldun? Vahiy mi yoksa ilham mı aldın? Bir de pervasızca yemin ediyorsun "Valla" mı? Tipik siyasal islamcı kokuşmuşluğunu yansıtıyorsun!!! Eminim  ki BAE de Abu Dabi'yi rüyan da bile görmemişsindir!... Ha çanak anten zorno kanallar seyrederken körfez kanallarını gördüysen o başka tabii!! Ne dersin kkkarrdişşşş ???!!