E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemEmniyet: 78 kişi hakkında yasal işlem başlatıldı---

Emniyet: 78 kişi hakkında yasal işlem başlatıldı

Emniyet: 78 kişi hakkında yasal işlem başlatıldı
10 Ekim 2019 - 00:01 www.borsagundem.com

EGM, harekata ilişkin kara propaganda yaptığı iddia edilen 78 kişi hakkında yasal işlem başlatıldığını açıkladı

Emniyet Genel Müdürlüğünce, Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin sosyal medyada kara propaganda yaparak, halkı kin ve nefrete tahrik eden 78 kişiyle ilgili yasal işlem başlatıldı.

Emniyet Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklama şöyle;

"Bazı sosyal medya platformları ve muhtelif internet siteleri üzerinde yapılan araştırmalar sonucunda Barış Pınarı Harekatı üzerinden halkı kin ve nefrete tahrik eden paylaşımlar yapıldığı tespit edilmiştir.

Söz konusu paylaşımlara ilişkin aşağıdaki açıklamanın yapılmasına gerek duyulmuştur;

09.10.2019 tarihi itibari ile başlamış bulunan Barış Pınarı Harekatı üzerinden ülkemiz aleyhinde kara propaganda yaparak halkı kin ve nefrete tahrik eden, güvenlik güçlerimizin itibarını zedelemek maksadıyla kaynaksız ve yalan paylaşımlarda bulunan, terör örgütü propagandası yaptığı görülen 78 şahıs ile ilgili gerekli yasal işlemlere başlanılmıştır.

Türk Polis Teşkilatı olarak suç ve suçlularla mücadelemizi her alanda sürdürdüğümüz gibi sanal ortamda da sürdürmeye devam edeceğiz.

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (2)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • TARIK10 Ekim 2019 09:56

    Allah,Türk silahlı kuvvetlerinin yardımcısı olsun,harekatı başarılı eylesin.

  • Anafor10 Ekim 2019 09:49

    Bitmiyor serefsizler sisyal medyadan hertürlü şerefsizligi yapıyorlar ama okadar maçaları yeseydi 15 temmuzda çıkarlardı boylarının ölçülerini alırdık.Allah devletimize askerimize polisimize zeval vermesin hepimiz mehmediz gerisi tırıvırı