E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaŞirket HaberleriDoğan Holding'den Milli Piyango ihalesi açıklaması---

Doğan Holding'den Milli Piyango ihalesi açıklaması

Doğan Holding'den Milli Piyango ihalesi açıklaması
22 Temmuz 2019 - 15:00 www.borsagundem.com

Doğan Şirketler Grubu Holding, bazı medya sitelerinde yer alan "Milli Piyango ihalesine katılmaya hazırlanıyor" şeklinde yer alan haberleri yalanladı.

Doğan Şirketler Grubu Holding, bazı medya sitelerinde yer alan "Milli Piyango ihalesine katılmaya hazırlanıyor" şeklinde yer alan haberleri yalanladı. Doğan Şirket Grubu, Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş. bünyesinde yer almayan ve herhangi bir iştirak ilişkisi de bulunmayan Doğan-Online'ın ihaleye katılımınının planlandığının öğrenildiğini belirtti.

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

21-22 Temmuz 2019 tarihlerinde İnternet üzerinden faaliyet gösteren bazı medya sitelerinde, "Doğan Şirketler Grubu Holding'in Milli Piyango ihalesine katılmaya hazırlandığı" şeklinde haberler yer aldığı öğrenilmiştir. Söz konusu haberler gerçeği yansıtmamakta olup, Şirketimiz'in "Milli Piyango İşletme Hakkı İhalesi"ne katılması gibi bir durum söz konusu değildir.

Diğer taraftan, Türkiye'de "spor bahisleri" konusunda faaliyet gösteren ancak Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş. bünyesinde yer almayan ve herhangi bir iştirak ilişkisi de bulunmayan Doğan-Online'ın, Türkiye Varlık Fonu tarafından düzenlenen "Milli Piyango İşletme Hakkı İhalesi"ne katılımının planlandığı öğrenilmiştir.

Bu açıklama, Sermaye Piyasası Kurulu'nun, II-15.1 "Özel Durumlar Tebliği"nin, "Haber ve söylentilerin doğrulanması" başlığını taşıyan 9'uncu maddesi hükümleri kapsamında yapılmaktadır.

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Son Değer: 3,34
En Yüksek: 3,35
En Düşük: 3,24
Değişim 3,73 %
FK: 12,75
PD / DD: 0,90
İşlem Hacmi 296.862.621
Toplam Adet: 90.183.133
Ağırlıklı Ort.: 3,29
YORUMLAR (2)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • öneri güleni22 Temmuz 2019 21:13

    milli piyango darpane gibi para bastoğına göre . devlete faydalı . faydalı olduğu için de satılır galiba . tıpkı geçmişte altın yumurtlayan tavuk olan ptt nin bedelsiz olarak satıldığı gibi. sonrasında da borçlarıyla bankalara devredildiği gibi. ama mpi nin borç durumu da olmadığı için kesin satılır . çünkü durduğu yerde para basıyo bastoğı para da devletimizin kasasına gidiyo. satılsın ki devlet kazanmasın dolayısı ile biz de kazanmayalım. tam bir ...........🤔

  • MUKU 22 Temmuz 2019 16:03

    Bu ihale ne zaman yılan hikayesi oldu yine