E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaŞirket HaberleriDenizBank'tan Milli Dayanışma'ya 10 milyon destek---

DenizBank'tan Milli Dayanışma'ya 10 milyon destek

DenizBank'tan Milli Dayanışma'ya 10 milyon destek
06 Nisan 2020 - 15:45 www.borsagundem.com

Banka, gerek sağlık gereçleri tedarikine gerek nakdi ve erzak şeklinde yapılan yardımlara katkı sağlamak amacıyla toplamda 10 milyon lira kaynak ayırdı.

DenizBank, korona virüs salgınıyla mücadele sürecinde başlatılan dayanışma kampanyalarına destek olmak amacıyla 10 milyon lira kaynak ayırdığını duyurdu.

DenizBank'tan yapılan açıklamada, bankanın, salgınla mücadele doğrultusunda Türkiye'nin 81 ilinde 14 bine yakın çalışanla başta toplum sağlığı açısından risk oluşturabilecek durumlara karşı her türlü önlemi hızla aldığı ifade edildi.

Bu dönemde, 700'ü aşkın şubede, müşterilerin ve çalışanların süreci en az hasarla geride bırakabilmesi adına ilk günden itibaren azami çaba gösterildiği vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Şubelerimizde, sağlık çalışanlarımız gibi kamu hizmeti verdiğinin bilinciyle kendi sağlıklarını bir yana bırakarak, emeklilerimizin maaş, çiftçilerimizin müstahsil ödemelerini aksatmadan gerçekleştiren, KOBİ'lerimizin ve bireysel müşterilerimizin ihtiyaçlarını kesintisiz karşılayan çalışanlarımıza bu vesileyle teşekkür ederiz. Attığımız adımlar ve aldığımız tüm önlemlere ilaveten, gerek sağlık gereçleri tedarikine gerek nakdi ve erzak şeklinde yapılan yardımlara katkı sağlamak amacıyla; toplamda 10 milyon lira kaynak ayırdığımızı da kamuoyunun bilgisine sunarız."

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (6)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
 • nebahat07 Nisan 2020 22:30

  3 otelime istiyorum borcu toplamını yapilandirma yapıyorsunuz bu nasıl adalet allah bizleri bu hastalıktan ve denizbanktan kurtarsın inşallah

 • NAZMIYe Kural07 Nisan 2020 14:40

  Üç ay taksidimi ertelemek istiyorum.siz bütün borcumuzu yeniden yapilandiriyorsunuz.bana oniki milyon sigorta çıkarıyorsunuz.diger bankalar erteliyor.yirmi otuz lira fark çıkıyor.erteleme .yapmıyorsunuz.

 • Murat mezereli07 Nisan 2020 14:04

  Denizbank 50 bin krediyi 30 haziran ertelemeye 9 bin faiz alıyor hükümete yalakalik için yapar yardım nasıl olsa vatandaştan 1000 katını alacak.

 • Kenan ÇALIKOĞLU 07 Nisan 2020 08:41

  Bana 10bin lazım

 • Ramazan asal07 Nisan 2020 05:18

  Öteleme kredilerde niçin faiz uygulanıyor mademki vatandaşın yanındasınız banka olarak kredilere faiz uygulanmasın

 • Aslan.06 Nisan 2020 19:30

  Nerdesiniz TÜSİAD kazandığınız paralar bizim hicmi utanma yok. Hainlik yapmayın pamuk eller cebe.