E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemCumhurbaşkanı koltuğuna 12 yaşındaki Fatih oturdu---

Cumhurbaşkanı koltuğuna 12 yaşındaki Fatih oturdu

Cumhurbaşkanı koltuğuna 12 yaşındaki Fatih oturdu
23 Nisan 2018 - 13:11 www.borsagundem.com

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Külliye'de çocukları ağırlıyor. Erdoğan'ın koltuğuna 12 yaşındaki Fatih Mintaş oturdu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan koltuğunu 6.sınıf öğrencisi Fatih Mintaş'a devretti. "Bu makamlar gelip geçicidir" diyen Erdoğan, "Bu makamı Fatih'e devrediyoruz. Ülkemize mesajlarını bizzat kendisinden dinlemek istiyoruz. Tabi benim de temennim Fatihismiyle müsemma olur. İnşallah sadece adıyla kalmaz, çok güzel bir isim. Temennimiz odur ki İstiklal mücadelemizde sizlerin çok farklı bir yeri var, çok farklı bir önemi var ve sizler milletlerin adeta dinamik gücü olan insanı niteliyorsunuz, Türkiyemizin örneklerisiniz. Bizim bundan sonraki hedefimiz nitelikli insan yetiştirmektir, sizler bizim adayımızsınız. Başarınız bizim başarımız olacaktır, sizlere inanıyor ve güveniyoruz, başarılarınızla övüneceğiz ve sizlerin gözlerindeki şu parıltılar benim umudumu artırıyor" dedi.

TORUN MUABBETİ GÜLDÜRDÜ 

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erdoğan'ın kotluğuna oturan 12 yaşındaki Fatih Mintaş "İlk icraatım milletimez hizmet olacak" dedi. Gazetecilerin torunları ile 23 Nisan'ı kutlama fırsatı olup olmadığını sorması üzerine Fatih, kardeşimin müsameresini izledim. Torunum olmadığı için bu konuda bir şey söyleyemeyeceğim" dedi.  Erdoğan, "İnşallah ileride çok torunun olur. Benim 6 torunum var" dedi.  Fatih  Mintaş, 'İnşallan' diye yanıt verdi. Bu sözler salonda bulunanları güldürdü. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan da ben Ankara'da torunlarım İstanbul'da. Ama dün torunlarımla vakit geçirme olanağım oldu. Bir gün önce 23 Nisan'ı kutlamış oldum" ifadelerini kullandı. 

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (3)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)