E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemCaddeye para saçtı---

Caddeye para saçtı

Caddeye para saçtı
27 Eylül 2020 - 14:16 www.borsagundem.com

Kemal Sunal'ın ‘Avanak Apdi’ filmi Erzincan’da gerçek oldu. Kent merkezinde bulunan kafenin 2. katında oturan bir kişi sinirlenip yüklü miktarda parayı havadan yere saçtı. Adeta gökten yağan paraları vatandaşlar toplamak için birbirleriyle yarıştı.

Olay, önceki gün Erzincan merkez Ordu Caddesi üzerinde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, bir kafenin ikinci katında arkadaşlarıyla birlikte oturan müteahhit, bir anda sinirlenip yanında bulunan çantadaki yüklü miktardaki parayı balkondan caddeye saçtı.

Gökten para yağdığını gören vatandaşlar toplamak için hücum etti. Vatandaşlar saçılan paraları adeta birbirleriyle yarışarak topladı. Bu anlar bir kafenin güvenlik kamerasına an be an yansıdı.

Kafe çalışanları, “Yukarıda oturuyordular. Bir anda yerinden kalkıp çantadaki paraları balkondan caddeye saçmaya başladı. Çok şaşırdık. Ne olduğuna inanamadık” diye konuştu.

Öte yandan paraları saçan kişinin müteahhit olduğu ve alacağı bir tahsilatın geç geldiği ve bu yüzden gelen parayı gözden çıkardığı öne sürüldü.

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

ETİKETLER :
YORUMLAR (3)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • Cihan gercekinsan27 Eylül 2020 18:18

    Haksız kazanc olmasa sacmazdi.Ülkeyi rant yaratmak için betona boğdular.

  • doğru27 Eylül 2020 16:46

    kendine ait olmayan birşeyi almak müslümanlıkla nasıl bağdaşır...

  • Ertuğrul 27 Eylül 2020 17:31

    Bir de bunu ülkedeki sürekli müslümanlık edebiyatı yapan müktedilere anlatmalı. Gerci bu ahlaki olgular sadece müslümanlıkla da ilgili değil. Bütün dinlerde var olan ahlaki olgulardır !