E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaŞirket HaberleriBüyüme stratejisini açıkladı: Hedef para bulmak---

Büyüme stratejisini açıkladı: Hedef para bulmak

Büyüme stratejisini açıkladı: Hedef para bulmak
02 Şubat 2022 - 17:26 www.borsagundem.com

Balatacılar Balatacılık büyüme stratejisini açıkladı. Hedefe ulaşmak için borç alacağı kuruluş arıyor.

BORSAGUNDEM.COM


Balatcılar Balatacılık bugün KAP’a yaptığı açıklamada geleceğe yönelik üretim ve yatırım odaklı büyüme stratejisini, yatırımcı ile paylaştığını, duyurdu.

Şirket konuyla ilgili yaptığı açıklamada; 2021’in son bölümünde birinci aşamada borçluluğu azaltma amacıyla 10.054.000 TL tutarında tahsisli sermaye artırımına gittiğini belirtti. Yol haritasının ikinci aşamada ise üretim ve yatırım amaçlı büyümeyi hedefini dile getirdi. Bu hedefe ulaşmak için de finansman temini arayışında olduğunu duyurdu.

Şirket yaptığı bilgilendirmede; 2022 ve 2023 yılları için teknolojik yatırımlarda bulunmak, ihracat potansiyelini güçlendirmek, savunma sanayi alanındaki fırsatları değerlendirmek, otomotiv sektöründeki dönüşüme adapte olabilmek amacıyla plan ve yol haritası çıkaracağını, dile getirdi.

Balatcılar Balatacılık, yukarıda belirtilen hedefleri yerine getirebilmek için finansmana ihtiyacı olduğunu ve bunun temini için de farklı danışmanlık firmaları ile görüşmelerde bulunduğunu, ifade etti.

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Son Değer: 12,00
En Yüksek: 12,00
En Düşük: 11,15
Değişim 0,00 %
FK: 0,00
PD / DD: 9,29
İşlem Hacmi 584.056
Toplam Adet: 49.543
Ağırlıklı Ort.: 0,00
YORUMLAR (4)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)